Listwa przysufitowa to rodzaj ozdoby wnętrza wykonana ze styropianu (polistyrenu ekstrudowanego XPS). Znajduje swoje miejsce pomiędzy ścianą a sufitem. Nadaje pomieszczeniu wyjątkowego charakteru, optycznie zmieniając jego wielkość. Do zamontowania listwy wystarczy jedna osoba, jest ona lekka i wymaga jedynie zastosowania kleju montażowego, pełni rolę dekoracyjną, ozdobną.Sztukateria wewnętrzna jest sensownym rozwiązaniem dla osób, które chcą w niebanalny sposób urozmaicić swoje wnętrze. Wykorzystujemy ją do wykończenia ścian, sufitu, ram (luster, obrazów, drzwi). Wykorzystanie sztukaterii np. listwy dekoracyjnej styropianowej zmienia wystrój wnętrza na bardziej elegancki i klimatyczny.


Sztukateria wewnętrzna to przede wszystkim produkty ze styropianu tj. listwy, gzymsy oraz różnego typu dekoracje, które niepowtarzalnie zmieniają wygląd pomieszczeń. Nasze elementy sztukaterii znajdą zastosowanie w klasycznym stylu, jaki i w wersji nowoczesnej. Są to unikatowe wzory, które odnajdą się w każdym ze stylów.

Materiał, z jakiego produkujemy elementy sztukaterii wewnętrznej to polistyren ekstrudowany XPS. Polistyren ekstrudowany XPS jest materiałem powstałym ze spienionego polistyrenu. XPS jest jednorodnym materiałem budowlanym o gładkiej powierzchni i strukturze składającej się z małych zamkniętych komórek. Zaletą tego materiału jest właśnie gładka, biała powierzchnia oraz łatwość w montażu.

Listwy sprzedajemy w odcinkach 200 cm

Wszystkie elementy wykonujemy w dowolnym wymiarze

Wykonujemy również indywidualne projekty w tej samej cenie

Jako producent mamy najniższe ceny na rynku oraz transport gratis


Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h
tel. +48 501 975 105
e-mail: biuro@luxstyr.pl

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.