Listwa styropianowa płaska


Listwa styropianowa płaska to ciekawa forma dekoracyjna na powierzchni elewacyjnej budynku. Swoje zastosowanie znajduje przede wszystkim w zdobieniu okien i drzwi. Umieszczenie listwy styropianowej ściennej na wszystkich bokach okna, szczególnie w połączeniu z innymi elementami sztukaterii tworzy bardzo ładną kompozycję. Dzięki temu budynek zyskuje dużo wdzięku i subtelnej elegancji.Listwa styropianowa płaska odnajdzie się w budownictwie klasycznym, ale coraz częściej używana jest również w nowoczesnych projektach. Niebanalny styl, trwałość materiału, który odporny jest na działanie czynników pogodowych i zapewnia ochronę elewacji, plus niesamowita prostota montażu - to cechy, które odpowiadają za niezawodność tego produktu.Montaż listwy styropianowej płaskiej


Listwy symetryczne styropianowe montowane są po bokach okna lub drzwi, zazwyczaj w połączeniu z gzymsem nadokiennym, zwornikami oraz podparapetnikami.
Do zamontowania listwy styropianowej płaskiej wystarczy jedna osoba posiadająca podstawowe narzędzia. Doświadczenie budowlane nie jest tutaj konieczne. Lekkość i wysoka jakość materiału jest zdecydowanym ułatwieniem przy instalacji. W tak prosty sposób można osiągnąć naprawdę zdumiewające efekty. Użytkowanie przez lata gwarantowane.


Polecamy także sprawdzić nasze listwy styropianowe Luxstyr, które wykorzystywane we wnętrzach nadają wyjątkowości każdemu pomieszczeniu. Szeroki wybór wzorów oraz niesamowite walory estetyczne to oferta warta zainteresowania.Materiał, z jakiego produkujemy listwy ze styropianu to wysokogatunkowy styropian EPS 200.

Listwy sprzedajemy w odcinkach 200 cm.

Wszystkie elementy wykonujemy w dowolnym wymiarze.

Wykonujemy również indywidualne projekty w tej samej cenie.

Jako producent mamy najniższe ceny na rynku oraz transport gratis.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h
tel. +48 501 975 105
e-mail: biuro@luxstyr.pl

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.