Model: ZP 10
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
13,99 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Pilastry dekoracyjne

Pilastry dekoracyjne o modelu ZP 10 to nietypowa propozycja o kwadratowych brzegach. Środek natomiast przecinają dwa pionowe, zaokrąglone pasy. Wzór ten doskonale pasuje jako wykończenie klasycznego budownictwa.

Jak zamontować pilastry dekoracyjne?

Montaż pilastrów dekoracyjnych nie jest wymagający, każdy może wykonać go samodzielnie z wykorzystaniem odpowiedniego kleju. Ułatwieniem dla montażu pilastrów jest także lekkość materiału, z którego wykonane są nasze produkty sztukaterii zewnętrznej.

Aby zamontować pilastry należy przygotować miejsce pracy, oznaczyć precyzyjnie na ścianie miejsce, w którym przytwierdzać będziemy dekor. Później należy nałożyć klej do roboczej części i mocno przycisnąć do elewacji. Jeżeli wycieknie klej, wystarczy zetrzeć go mokrą gąbką. Następnie trzeba poczekać do wyschnięcia kleju. Następnie można przejść do malowania pilastrów dekoracyjnych na wybrany kolor.

Uwaga: rdzeń pilastra to tylko jedna z części kompletu. Pełna kompozycja zawiera także bazę i głowicę.

Z czego wykonane są pilastry dekoracyjne?

Styropian EPS 200 charakteryzuje się odpornością na wilgoć, ogień, słońce, deszcz i inne niekorzystne warunki. Dzięki temu pilastry dekoracyjne będą prezentować się doskonale przez bardzo długi czas.

Wykorzystaj także inne elementy dekoracyjne na swojej elewacji, aby stworzyć wyjątkowe kompozycje.

Pozostałe produkty w kategorii: Pilastry

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.