Model: ZP 08
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
13,99 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Pilastry elewacyjne

Model pilastra elewacyjnego ZP 08 jest finezyjnym wzorem, o prostych, prostokątnych brzegach, z zaokrągleniem schodzącym się w stronę środka. Jego delikatny wygląd subtelnie podkreśla estetykę wykończenia elewacji. Pilastry elewacyjne przytwierdzone po obu stronach drzwi tworzą elegancką otoczkę wejścia do budynku. Połączone w górnej części ozdobnym zwornikiem, w towarzystwie innych elementów sztukaterii tworzą atrakcyjne dla oka kompozycje.

Kompletny pilaster elewacyjny składa się z trzech elementów, z których można tworzyć różne kombinacje wzorów. Należą do nich: baza, trzon i głowica.

Montaż pilastrów elewacyjnych

Montaż pilastra to banalna czynność, do przeprowadzenia której wystarczą klej i standardowy zestaw narzędzi. Całą procedurę ułatwia lekkość i niewielki rozmiar produktu. W zakładce Sztukateria elewacyjna na naszym blogu sprawdzisz, w jaki sposób samodzielnie i precyzyjnie zamontować pilastry elewacyjne.

Pilastry elewacyjne są odporne na zmienne warunki pogodowe oraz ogień. Niewrażliwe na uszkodzenia i zabrudzenia, będą służyć jako dodatkowa ochrona dla elewacji przez długie lata eksploatacji. A dodatkowo, nadadzą jej niepowtarzalnego wyglądu. Wejście do domu to jego wizytówka i element pierwszego wrażenia odwiedzających, dlatego warto zadbać o jego prezencję. Dzięki pilastrom elewacyjnym każdy powrót do domu będzie jeszcze przyjemniejszy!

Pozostałe produkty w kategorii: Pilastry

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.