Model: WLP 11
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwy podsufitowe styropianowe

Listwy podsufitowe styropianowe - WLP 11 to model o niebywałym i niepowtarzalnym wzorze. Idealnie wpisze się w całe pomieszczenie. Nie ma znaczeniu czy jest zaaranżowane w stylu klasycznym czy nowoczesnym. Styropianowe listwy podsufitowe montowane są w szczelinie między ścianą a sufitem. Stwarzają w pomieszczeniu niepowtarzalny klimat, a wnętrza wyglądają jak pałacowe.

Styropianowe listwy posufitowe - produkcja i materiał

Warto zainwestować w styropianowe listwy podsufitowe  między innymi dlatego, że ich koszt jest dość niski. Nie ma drugiego tak taniego materiału na rynku, który w tak prosty sposób odmieni wygląd wnętrza. Materiał z jakiego produkowane są listwy to polistyren ekstrudowany XPS. Dzięki temu ich trwałość jest bardzo duża i produkt zachowuje swoje właściwości oraz wygląd przez wiele lat.

Jak zamontować listwę podsufitową styropianową?

Listwy podsufitowe styropianowe wykonane są ze styropianu - materiału trwałego i bardzo lekkiego, dlatego montaż ich jest niezwykle prosty. Poradzi sobie z nim osoba, która nigdy nie miała do czynienia z wykańczaniem wnętrz. Przy ich instalacji potrzebna nam jest chwila wolnego czasu, podstawowe narzędzia i dobre chęci. Jest to wielka zaleta styropianowych listew podsufitowych, dlatego są one chętnie wybierane przez naszych klientów. Na naszym blogu znajdziesz instrukcję jak wykonać montaż krok po kroku.

 

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy przysufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.