Model: WLP 11
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwy podsufitowe

Listwy podsufitowe — WLP 11 to model o niebywałym i niepowtarzalnym wzorze. Idealnie wpisze się w całe pomieszczenie. Nie ma znaczenia, czy jest zaaranżowane w stylu klasycznym, czy nowoczesnym. Styropianowe listwy podsufitowe montowane są w szczelinie między ścianą a sufitem. Stwarzają w pomieszczeniu niepowtarzalny klimat, a wnętrza wyglądają jak pałacowe.

Produkcja i materiał listew podsufitowych

Warto zainwestować w styropianowe listwy podsufitowe  między innymi dlatego, że ich koszt jest dość niski. Nie ma drugiego tak taniego materiału na rynku, który w  prosty sposób odmieni wygląd wnętrza. Materiał, z jakiego produkowane są listwy to polistyren ekstrudowany XPS. Dzięki temu ich trwałość jest bardzo duża i produkt zachowuje swoje właściwości oraz wygląd przez wiele lat.

Listwy podsufitowe — odpowiedni dobór

Wybierając listwę wykończeniową podsufitową, możesz mieć pewność, że stanie się najważniejszym punktem w pomieszczeniu. Oprócz zakrycia ewentualnych krzywizn i pęknięć stanowi ważny element dekoracyjny w klasycznych, a zarazem modernistycznych pomieszczeniach. Listwy podsufitowe można zainstalować w wielu pomieszczeniach. Zaczynając od łazienki, aż po montaż w salonie czy pokoju dziecięcym.

Jak zamontować listwę podsufitową styropianową?

Listwy podsufitowe wykonane są ze styropianu — materiału trwałego i bardzo lekkiego, dlatego montaż ich jest niezwykle prosty. Poradzi sobie z nim osoba, która nigdy nie miała do czynienia z wykańczaniem wnętrz. Przy ich instalacji potrzebna nam jest chwila wolnego czasu, podstawowe narzędzia i dobre chęci. Jest to wielka zaleta styropianowych listew podsufitowych, dlatego są one chętnie wybierane przez naszych klientów. Na naszym blogu w zakładce Porady i wskazówki znajdziesz instrukcję jak wykonać montaż krok po kroku.

Sztukateria podsufitowa - cena

Ceny sztukaterii podsufitowej zależą od wybranego modelu i rozmiaru. Produkt WLP 11 można zakupić w rozmiarach:

  • 75 mm × 35 mm - 10 zł
  • 80 mm × 40 mm - 10,99 zł
  • 90 mm × 45 mm - 13,99 zł
  • 100 mm × 50 mm - 13,99 zł
  • 110 mm × 55 mm - 14,99 zł
  • 120 mm × 60 mm - 16,99 zł

*podane ceny i dostępność rozmiarów mogą się zmieniać. Aby sprawdzić aktualną cenę, należy wybrać rozmiar na karcie produktu.

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy przysufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę