Gzymsy oświetleniowe


Gzymsy oświetleniowe są ozdobą, które nadadzą intrygującego charakteru każdemu rodzajowi wnętrza, ponieważ posiadają specjalną wnękę na światła LED. Montaż gzymsów oświetleniowych, zazwyczaj przy ścianie, podwoja niepowtarzalny klimat pomieszczenia. Mamy pełną dowolność przy wyborze koloru żarówek LED. Gzymsy styropianowe sufitowe stworzą przytulną atmosferę wnętrza.

Nasze gzymsy oświetleniowe sufitowe ozdobne są wykonywane z polistyrenu ekstrudowanego XPS, który powstaje ze spienionego polistyrenu. Jest biały, gładki, bardzo prosty w montażu. Gotowy do malowania na wybrany kolor.

Produkcja i dostępność listew gzymsowych sufitowych


Dzisiaj każdy może zaopatrzyć się w doskonałe dekory, ponieważ są dostępne na wielką skalę. W naszej ofercie znajduje się bardzo dużo wzorów listew gzymsowych sufitowych. Z tego względu każde pomieszczenie w domu poza przytulnością i dodatkowym oświetleniem zyskuje także na oryginalności.


Gzymsy oświetleniowe montowane są do sufitu, a światło skierowane jest na ścianę. Wykorzystać można je w każdym pomieszczeniu w domu, ale także w lokalach użyteczności publicznej.

Materiał, z jakiego produkujemy gzymsy oświetleniowe to polistyren ekstrudowany XPS.

Listwy sprzedajemy w odcinkach 200 cm.

Wszystkie elementy wykonujemy w dowolnym wymiarze.

Wykonujemy również indywidualne projekty w tej samej cenie.

Jako producent mamy najniższe ceny na rynku oraz transport gratis.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h
tel. +48 501 975 105
e-mail: biuro@luxstyr.pl

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.