Gzymsy oświetleniowe


Gzymsy oświetleniowe są ozdobą, która nadaje intrygującego charakteru wnętrzom, ze względu na możliwość zainstalowania światła LED. Rozwiązanie dekoracyjne typu 2w1 gwarantuje zbudowanie intymnej atmosfery i co najważniejsze, możliwość oświetlenia punktowego. Oferowane przez producenta Luxstyr produkty, zapewniają szybki montaż dzięki temu, że powstały ze styropianu XPS odpornego na wilgoć. 


W przeciwieństwie do klasycznych listew nie posiadają dodatkowych zdobień, jednak ich minimalistyczny wygląd podkreśla elegancje w pomieszczeniach. To, co wyróżnia nasze produkty to wyraziste krawędzie i dopracowane żłobienia. 


Listwy gzymsowe sufitowe - montaż


Jedną z największych zalet listew gzymsowych sufitowych jest możliwość przeprowadzenia samodzielnego montażu bez potrzeby wykorzystania specjalistycznych narzędzi. Gzymsy sufitowe LED sprawią, że wnętrza nabiorą nowoczesnego designu bez względu na styl pomieszczeń. Podczas montażu należy pamiętać przede wszystkim o tym, by zachować czystość miejsca pracy. Choć materiał polistyren wyróżnia dużą twardością, to jednak na białym kolorze widać wszelkie niedoskonałości. Dlatego tak ważne jest, by gzyms LED nie pobrudził się w trakcie instalacji. Warto mieć na uwadzę, że w każdej chwili po przymocowaniu do ściany, istnieje możliwość przemalowania sztukaterii na dowolny kolor.


Jeżeli zastanawiacie się Państwo, jaką farbę wybrać, odpowiedź jest prosta — byleby nie zawierała w składzie rozpuszczalników. Wiele osób zadaje nam również pytania dotyczące instalacji sztukaterii do ściany. Na naszej stronie znajdziecie również specjalny klej do styropianu, z pomocą którego przymocujecie listwy gzymsowe sufitowe do danej nawierzchni. 


Listwy oświetleniowe przysufitowe


Wśród opinii na temat listew oświetleniowych przysufitowych najczęściej pojawia się kwestia związana z funkcjonalnością sztukaterii. Dzięki temu, że można ją zainstalować w salonie, kuchni, a nawet łazience sprawia, że można ją dopasować do każdego stylu we wnętrzach. Ponadto użytkownicy cenią sobie w sztukaterii wysoką jakość wykonania i niezawodność. Ponadto są stosunkowo niedrogie i pozwalają na zmianę aranżacji w szybkim tempie. Zabezpieczone powłoką, zapewniają długą żywotność. 


Gzymsy oświetleniowe sufitowe


Gzymsy oświetleniowe sufitowe stały się niezwykle popularne dzięki projektantom i architektom, którzy chętnie sięgali i sięgają do tego rozwiązania w licznych projektach domów i mieszkań. Mogą służyć nie tylko do dekoracji lokali mieszkalnych, ale także lokali użytkowych jak bary czy restauracje. Pomimo że są stosowane najczęściej jako element dekoracyjny, po odpowiednim montażu i zastosowaniu mocnych taśm LED, mogą służyć jako główne źródło światła. 


Zastosowanie listew to także możliwość doświetlenia danego obszaru. Nie ma bardziej atrakcyjnego rozwiązania, jak wyeksponowanie danego regału, szafy czy obrazu. Estetyczne wizualnie wnętrza, to coś, na co zasłużyli wszyscy fanatycy dobrze urządzonych wnętrz. 


Sztukateria od producenta Luxstyr


Chętnie pomożemy Państwu w wyborze sztukaterii do pomieszczeń. W przypadku kiedy nie znajdziecie wymarzonego dekoru, stworzymy gzymsy oświetleniowe na zamówienie. Pomimo że dostępne warianty wyróżniają się oryginalnością, stworzymy prywatny projekt, według preferencji klientów. Można również zamówić bezpłatne próbki sztukaterii. Oprócz wysyłki preferujemy także odbiór osobisty w naszym zakładzie produkcyjnym. Gwarantujemy bezpieczny transport na terenie całego kraju. Jeżeli potrzebujesz porady, umów się na bezpłatną konsultację z naszym pracownikiem.


Materiał, z jakiego produkujemy gzymsy oświetleniowe to polistyren ekstrudowany XPS.


 Listwy sprzedajemy w odcinkach 200 cm.


 Wszystkie elementy wykonujemy w dowolnym wymiarze.


 Wykonujemy również indywidualne projekty w tej samej cenie.


 Jako producent mamy najniższe ceny na rynku oraz transport gratis.

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.