Listwa sufitowa styropianowa


Styropianowe listwy ozdobne umiejscowione są pod sufitem, a tym samym połączone ze ścianą. Pomieszczenia, w których wykorzystane są listwy styropianowe ozdobne zawsze robią ogromne wrażenie. Nie tylko dlatego, że optycznie powiększają wnętrze, ale także są eleganckie i tworzą niebanalną kompozycję. Zamontowanie styropianowej listwy ozdobnej sufitowej nie wymaga szczególnych umiejętności ani posiadania specjalistycznego sprzętu. Bardzo cenione przez prostotę montażu. Stworzone za pomocą gładkiego, niebywale trwałego materiału, który gotowy jest do malowania na dowolny kolor.Sztukaterie sufitowe


Listwa sufitowa styropianowa posiada całą gamę unikatowych wzorów, które odmienią pomieszczenie w oryginalny sposób i nadadzą mu niepowtarzalnego charakteru. Listwy gzymsowe styropianowe potrafią zamaskować każdą niedoskonałość na ścianie. Wykorzystanie ich jako dekoracja wnętrza skutkuje zniewalającym efektem. Wizualne urozmaicenie pomieszczeń nigdy wcześniej nie było tak proste i tanie.


Montaż i produkcja listwy styropianowej ozdobnej


Samodzielne zamontowanie listew styropianowych ozdobnych nie stanowi żadnego problem ze względu na lekkość materiału i łatwość w przytwierdzeniu - wystarczy posiadać podstawowe narzędzia oraz zastosować odpowiedni klej.


Materiał z jakiego produkujemy styropianowe listwy dekoracyjne to polistyren ekstrudowany XPS.

Listwy i gzymsy sprzedajemy w odcinkach 200 cm.

Wszystkie elementy wykonujemy w dowolnym wymiarze.

Wykonujemy również indywidualne projekty w tej samej cenie.

Jako producent mamy najniższe ceny na rynku oraz transport gratis.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h
tel. +48 501 975 105
e-mail: biuro@luxstyr.pl

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.