Listwy przysufitowe
Model: WLP 13
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka 0 zł

Listwy dekoracyjne przysufitowe

Listwy dekoracyjne przysufitowe WLP 13 - dzięki delikatnie pofalowanej powierzchni sprawiają, że pomieszczenie zmienia się diametralnie. Jest to jeden z wyjątkowo eleganckich modeli. Doskonale wygląda w wysokich pomieszczeniach urządzonych w klasycznym stylu, jednak w nowoczesnych aranżacjach prezentuje się równie estetycznie.

Charakterystyka listew dekoracyjnych przysufitowych

Subtelne ozdoby jak listwy dekoracyjne przysufitowe montowane są pomiędzy ścianą a sufitem. Pełnią funkcję dekoracyjną, ale również ochronną - zabezpieczają ścianę przed urazami. Potrafią również zakamuflować wystające kable i niedoskonałości, które zalegają na ścianach.

Ich montaż przebiega łatwo i bez problemów, wpływ na to ma lekkość i rodzaj materiału z jakiego są wytwarzane - styropianu ekstrudowanego XPS. Podstawowe narzędzia i klej wystarczą, aby przeprowadzić samodzielną i poprawną instalację do wybranej powierzchni.

Listwy dekoracyjne przysufitowe można również pomalować na dowolny kolor, warto pamiętać jednak o doborze takich barw, które będą pasować do kolorystyki i wystroju wnętrza.

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy przysufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.