Model: WLP 03
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Sztukateria przysufitowa

Sztukateria przysufitowa to również listwy, które znajdują się pomiędzy ścianą a sufitem. Wykorzystanie ich w pomieszczeniu pozwala na uzyskanie oryginalnego i efektownego wyglądu. Dzięki sztukaterii przysufitowej w łatwy sposób można zamaskować istniejące niedoskonałości naścienne, dodając przy okazji estetyki i subtelnego wdzięku we wnętrzu.

Model WLP 03 to prosta, klasyczna pozycja, która doskonale dopasuje się do każdego wnętrza. Pomieszczenie jest odświeżone i nabiera unikatowego charakteru. Sam montaż sztukaterii przysufitowej jest niezwykle prosty, gdyż materiał, z którego są wykonany, jest bardzo lekki, ale solidny.

O sztukaterii przysufitowej:

  • Nieograniczone możliwości dekoracji wnętrz;
  • Odporny na wgniecenia i zarysowania;
  • Doskonale kamufluje mankamenty ścian;
  • Niepodatny na działanie wilgoci, wysokich temperatur;

Sztukateria przysufitowa dostępna na naszej stronie internetowej sprawdzi się zarówno w nowoczesnych pomieszczeniach jak i tych o klasycznym charakterze. Dzięki właściwościom materiału można zamontować je w kuchni, łazience czy przedpokoju.

Jako jeden z topowych producentów sztukaterii przysufitowej w branży dekoracyjnej, Luxstyr umożliwia swoim klientom zakup dekorów na indywidualne zamówienie. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie listwy dostosowane do spersonalizowanych wymagań.

Sztukateria przysufitowa - montaż

Wystarczy kilka godzin, aby odmienić wygląd pomieszczenia - sztukateria przysufitowa to jeden z najłatwiejszych do montażu dekorów. Można wykonać go samodzielnie, jednak łatwiej i szybciej pójdzie, gdy znajdzie się jeszcze jedna para rąk po pomocy. Cały proces nie wymaga korzystania z usług fachowców. Należy zaopatrzyć się w podstawowe narzędzia, sztukaterię przysufitową oraz farbę, jeżeli chcemy nadać jej inny kolor.

Na początek należy przygotować wyżej wymienione rzeczy i zabezpieczyć pomieszczenie - meble, podłogi. Trzeba także przygotować podłoże, na którym zamontowane mają być dekory - powinno być wyrównane, czyste i suche. Następnie przygotować sztukaterię przysufitową - odmierzyć odpowiednie długości i dociąć, jeżeli występuje taka konieczność. Kolejnym etapem jest nałożenie kleju na roboczą część listwy i precyzyjne przytwierdzenie jej do miejsca docelowego. Warto mieć przygotowaną wodę i gąbeczkę lub pędzelek, którym można pozbyć się nadmiaru kleju (jeżeli wypłynie spod listwy). Po przeschnięciu kleju można przejść do niwelowania szczelin za pomocą masy szpachlowej, a następnie malowania. Wybrany kolor farby nie może zawierać rozpuszczalników. Przed przystąpieniem do malowania warto jeszcze zabezpieczyć taśmą malarską ściany przylegające do sztukaterii przysufitowej. Po tym procesie delikatnie odkleić taśmy i zrobione! Można cieszyć się wyjątkowym charakterem pomieszczenia. Jeszcze bardziej szczegółowy poradnik montażu sztukaterii przysufitowej - kork po kroku - znajduję się na naszym blogu w zakładce Porady i wskazówki.

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy przysufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę