Model: ZP 09
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
13,99 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Pilastry producent

LuxStyr to jeden z najlepszych producentów sztukaterii w Polsce. Firma specjalizuje się w produkcji pilastrów i innych elementów dekoracyjnych, wyróżniając się wysoką jakością wykonania i niezawodnością.

Używamy tylko najwyższej jakości materiałów - pilastry producent 

Firma LuxStyr korzysta z najwyższej klasy materiałów, w tym styropianu XPS 200. Jest to materiał o doskonałych właściwościach izolacyjnych, odporny na uszkodzenia i zmienne warunki pogodowe. Jego jakość gwarantuje długowieczność i trwałość produktów.

Proces zamówienia i darmowy transport pilastrów - producent

Proces zamówienia jest maksymalnie uproszczony, a transport pilastrów elewacyjnych na terenie całego kraju jest darmowy. Zapewniamy szybką i bezproblemową realizację każdego zamówienia.

Indywidualne dopasowanie pilastrów przez producenta

LuxStyr oferuje możliwość indywidualnego dopasowania pilastrów oraz innych elementów sztukaterii elewacyjnej. Wykonamy produkty na zamówienie i pod wymiar, zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami klienta.

Łatwy montaż i doskonały wygląd pilastrów od producenta

Montaż pilastrów jest niezwykle prosty, wymagany jest jedynie klej i podstawowe narzędzia. Ostateczny efekt na elewacji jest nie tylko estetycznie zadowalający, ale również funkcjonalny.

Pozostałe produkty w kategorii: Pilastry

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.