Listwy sufitowe
Model: WLS 02
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka 0 zł

Listwa dekoracyjna sufitowa

Listwa dekoracyjna sufitowa to jeden z ozdobnych elementów sztukaterii, która znajduje swe miejsce między ścianą a sufitem. Wykorzystanie modelu WLS 02 w aranżacji wnętrza wprowadzi szyk i elegancję. Model ten jest wyjątkowo uniwersalny i można go wykorzystać do dekoracji sufitu we wnętrzach klasycznych i nowoczesnych, urządzonych prosto, czy w stylu minimalistycznym.

Listwa dekoracyjna sufitowa to doskonały sposób na zamaskowanie kabli ciągnących się wzdłuż sufitu oraz wszelkich mankamentów powstałych na łączeniu ścian z biegiem lat. Wykonana jest z niezwykle trwałego, a zarazem lekkiego materiału jakim jest ekstrudowany styropian XPS. Wybierając ten produkt możecie ozdobić każde wnętrza, nawet takie jak kuchnia czy łazienka, gdyż czynniki zewnętrzne nie mają wpływu na eksploatację listew.

Płynne przejście ściany w sufit to subtelne zwieńczenie pomieszczenia, które można uzyskać za pomocą listwy dekoracyjnej sufitowej. Obramowanie sufitu zamyka kompozycję pomieszczenia w gustownym stylu.

Montaż listwy dekoracyjnej sufitowej

Elementy sztukaterii styropianowej mają to do siebie, że niezwykle łatwo jest je zamontować. Do zamocowania listew dekoracyjnych sufitowych wystarczy zestaw podstawowych narzędzi, klej oraz dobre chęci. Dokłady poradnik można przeczytać na blogu znajdującym się na naszej stronie. Zapraszamy do lektury.

Listwa dekoracyjna styropianowa

Listwa ze styropianu w formie dekoracji wnętrz zostałą użyta lata temu i do dnia dzisiejszego cieszy się niezwykłym uznaniem. Listwy styropianowe dekoracyjne są proste do montażu, tanie w produkcji a przy tym ich różne modele pozwalają zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem większej ilości produktów skorzystaj z naszego telefonu i poproś o indywidualną wycenę.

 

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy sufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.