Model: WLP 08
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwy ozdobne przysufitowe

Listwa ozdobna przysufitowa o modelu WLP 08 posiada bardzo delikatną i prostą fakturę. Banalność naszych listew przyczynia się do tego, że nadadzą się do każdego pokoju. Ich subtelny i elegancki wygląd wpływa na estetykę całego mieszkania. Listwa ozdobna przysufitowa instalowana jest na wcięciu ściany między sufitem a ścianą. Ich montaż jest prosty, dzięki lekkości materiału, z jakiego są wytworzone. Są niebywale trwałe i świetnie zakrywają niedoskonałości występujące na ścianie.

Listwy ozdobne przysufitowe - Montaż

Wszystkich, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości dotyczące instalacji listew ozdobnych przysufitowych zapraszamy na naszego bloga. Zamieszczone są tam ciekawostki i porady, a także instrukcja jak przeprowadzić montaż sztukaterii. Ponadto znajdują się tam także wskazówki co do malowania ozdobnej listwy. Jest to wyjątkowo prosta czynność, którą każdy może wykonać samodzielnie, bez wsparcia ekipy remontowej.

Właściwości listwy ozdobnej

  • Duża elastyczność;
  • Odporność na wilgoć;
  • Ogromna przyczepność profilu do ściany;
  • Niepodatność na spękanie;

Listwy ozdobne przysufitowe spełnią wiele ważnych funkcji w każdej aranżacji. Optyczne powiększenie większa, to jedna z największych zalet tego dekoru.

 

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy przysufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.