Model: WLS 08
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwy ozdobne sufitowe

Listwy ozdobne sufitowe WLS 08 to wyjątkowy model, który zachęca swoim unikatowym kształtem. Wzór ten bez wątpienia zainspirowany jest budową schodów. Delikatne stopnie w tych samych rozmiarach powiększą optycznie każde pomieszczenie. Mocno zarysowany kształt listwy ozdobnej sufitowej sprawdzi się jako estetyczne wykończenie wnętrz większych, wysokich pomieszczeń.

Listwy ozdobne sufitowe styropianowe

Listwy ozdobne sufitowe styropianowe to zawsze dobry wybór poprawiający estetykę wszystkich pokoi. Dzięki prostej budowie dopełnią wygląd każdej aranżacji - nie ma znaczenia to czy wnętrze urządzone jest w stylu awangardowym, czy tradycyjnym. Tworzą niebanalną kompozycję w połączeniu z innymi dekoracjami i robią ogromne wrażenie.

Listwy ozdobne sufitowe są proste w montażu. Można również zmienić ich kolor tak, aby świetnie wpasowały się do pomieszczenia. Wystarczy na sam koniec pomalować je farbą bez rozpuszczalników.

Listwy ozdobne sufitowe montaż

Jeśli masz pytania, jak dociąć listwy ozdobne albo jak przygotować się do montażu listew ozdobnych do sufitu zapraszamy na nasz blog. Znajdziesz tam zarówno poradnik montażowy, poradnik jak dociąć listwy sufitowe, a także wiele inspiracji. Zapraszamy!

Gdzie zamontować listwy ozdobne sufitowe?

Listwy ozdobne sufitowe można zamontować w każdym wnętrzu. Można wykorzystać je w salonie, jadalni, ale tak samo w kuchni czy łazience. Duży wybór modeli i możliwość pomalowania na każdy kolor to jedno, a odporność na wilgoć i niekorzystne warunki to drugie. Uniwersalność listew ozdobnych sufitowych styropianowych pozwala na wykorzystanie ich w każdym pomieszczeniu, niezależnie od jego estetyki i stylu.

Jeżeli nie znalazłeś dekoru, możemy przygotować listwy ozdobne sufitowe na indywidualne zamówienie. W tej samej cenie stworzymy projekt wg Twoich preferencji - skontaktuj się z nami!

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy sufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę