Model: WGK 06
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Maskownica karnisza styropianowa

Ciekawa propozycja maskownicy karnisza styropianowej to nasz niepowtarzalny model WGK 06. Montowana jest w celach estetycznych, a także praktycznych. Doskonale zakrywa nieciekawe karnisze, jak i widoczne kable. Po zastosowaniu maskownicy karnisza styropianowej wnętrze jest odświeżone, eleganckie, a zarazem przytulniejsze. Listwa maskująca karnisz z każdym dniem staje się popularniejsza i coraz chętniej używana przez aranżerów wnętrz. Wkomponuje się w każdy styl.

Montaż maskownicy karnisza styropianowej

Montaż maskownicy karnisza styropianowej nie wymaga zatrudniania fachowców ani użycia specjalistycznych narzędzi. Sprawdź, jak sprytnie ukryć karnisz za pomocą maskownicy na naszym firmowym blogu. Materiał, z jakiego stworzona jest nasza maskownica karnisza styropianowa, to wysokiej jakości styropian ekstrudowany XPS.  Dzięki niemu dekoracja nad oknem jest solidna i odporna na uszkodzenia. Maskownicę karnisza ze styropianu można użytkować przez lata, co pozwoli zaoszczędzić pieniądze i długo cieszyć się urozmaiconym wyglądem salonu czy sypialni. 

Pozostałe produkty w kategorii: Gzymsy karniszowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.