Gzymsy karniszowe

Model: WGK 06

Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
9,99 ZŁ / metr bieżący + przesyłka 0 zł

Opis

Gzymsy karniszowe


Gzymsy karniszowe są nowoczesnym elementem ozdobnym wnętrz domowych jak i użytkowych. Swoje zastosowanie znajdą w mieszkaniach, ale także w hotelach, salach weselnych, restauracjach itp. Zamieszcza się je nad oknami. Poza niesamowitymi walorami estetycznymi, które wprowadzają do wnętrza elegancki charakter, są bardzo praktyczne i funkcjonalne. Za ich pomocą z łatwością można zamaskować nieciekawe karnisze czy szyny sufitowe. W połączeniu z innymi elementami sztukaterii, listwy karniszowe tworzą spektakularne wykończenie całej kompozycji wnętrza.


W naszej ofercie posiadamy również listwy sufitowe karniszowe z miejscem na taśmę LED, które spotęgują przytulny klimat pomieszczenia. Montaż tych elementów jest wyjątkowo łatwy i nie trzeba posiadać specjalnego sprzętu ani doświadczenia. Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalny poradnik, który znajduje się na naszej stronie w zakładce: blog. Znajdują się tam odpowiedzi na pytania: Jak zamontować listwę karniszową? Jak przykleić taśmę LED? I inne. Zapraszamy do lektury.


Sztukateria wewnętrzna to przede wszystkim produkty ze styropianu tj. listwy, gzymsy oraz różnego typu dekoracje, które niepowtarzalnie zmieniają wygląd pomieszczeń. Nasze elementy sztukaterii znajdą zastosowanie w klasycznym stylu, jaki i w wersji nowoczesnej. Są to unikatowe wzory, które odnajdą się w każdym ze stylów.

Materiał, z jakiego produkujemy elementy sztukaterii wewnętrznej to polistyren ekstrudowany XPS. Polistyren ekstrudowany XPS jest materiałem powstałym ze spienionego polistyrenu. XPS jest jednorodnym materiałem budowlanym o gładkiej powierzchni i strukturze składającej się z małych zamkniętych komórek. Zaletą tego materiału jest właśnie gładka, biała powierzchnia oraz łatwość w montażu.

Listwy sprzedajemy w odcinkach 200 cm

Wszystkie elementy wykonujemy w dowolnym wymiarze

Wykonujemy również indywidualne projekty w tej samej cenie

Jako producent mamy najniższe ceny na rynku oraz transport gratis


Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h
tel. +48 501 975 105
e-mail: biuro@luxstyr.pl

Pozostałe produkty w kategorii: Gzymsy karniszowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.