Model: WGK 04
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwa maskująca karnisz

Wiesz, w jaki sposób możesz ukryć nieestetyczną szynę? To proste! Listwa maskująca karnisz cieszy się ogromną popularnością wśród elementów służących do dekoracji wnętrz. Mimo że karnisz zapewnia prywatność, dzięki możliwości zawieszenia na nim firan to nie zawsze jego wygląd może przypaść do gustu domowników. Omawiana listwa do zabudowy karnisza model WGK 04 zdominuje wnętrze, nadając mu spójnego i eleganckiego charakteru. Dostępne warianty sztukaterii karnisz w ofercie naszego sklepu internetowego wyróżniają się nie tylko wytrzymałością, ale także nieskomplikowanym montażem.

Listwa do zabudowy karnisza

Przygotowanie aranżacji okien jest nie lada wyzwaniem, kiedy karnisz nie jest w zbyt dobrej formie. Współczesna maskownica karnisza to nie tylko doskonały element dekoracyjny, ale także ciekawy efekt aranżacyjny. Stylowe maskownice karnisza umieszczane nad oknami dodają uroku pomieszczeniu, czyniąc je przytulnym i ciepłym. Dzięki temu, że listwy do zabudowy karnisza pokryte są specjalną masą sztukatorską, wyróżniają się dużą odpornością na działanie wilgoci i uszkodzenia.

Efektowna zabudowa karnisza genialnie komponuje się z każdym stylem, od tradycyjnych po nowoczesne aranżacje. Model WGK 04 listwy do zabudowy karniszy to wyjątkowy wzór, który nawiązuje do antycznych gzymsów umieszczanych na budynkach. Klasyczny wzór wystający przed lico ściany bez wątpienia odnajdzie się domach jednorodzinnych, ale również miejscach użyteczności publicznej. Sztukateria karnisz bywa często spotykana szczególnie w eleganckich restauracjach, lub kameralnych i stylowo urządzonych hotelach. Karnisz listwa sufitowa występuje również w butikach, czy salonach beauty. Nie wspominając już o wykorzystaniu listew do zabudowy

Jak zamontować listwy do zabudowy karniszy?

Zaletą listew dekoracyjnych jest wyjątkowo prosty montaż. Po zainstalowaniu szyny sufitowej wystarczy dodać do jej długości około 40 cm, by maskownica szyny zachowała odstęp, a tym samym dobrze się prezentowała. Pomocne okaże się zaznaczenie strategicznych punktów, ołówkiem. Po wykonaniu odpowiednich wymiarów należy nałożyć klej w formie zygzaka i docisnąć do ściany. Zwykle wystarczy od 15 do 20 minut. Klej całkowicie wyschnie w ciągu 24 godzin. Maskownica karnisza sufitowego po upływie określonego czasu jest gotowa by bezpiecznie powiesić zasłony.

Zastosowanie listwy maskującej karnisz nad oknami to prosty sposób na oryginalną odmianę wnętrza. Polistyren ekstrudowany XPS, z którego wykonana jest listwa do maskowania karnisza, to materiał wyjątkowo wytrzymały i odporny. Dzięki temu karnisz listwę suitową można zamontować zarówno w kuchni, jak i w łazience bez obaw o jej uszkodzenie. 

Należy również wziąć pod uwagę fakt, że listwy do zabudowy karnisza, posiadają możliwość wkomponowania oświetlenia LED. Delikatne światło emitowane przez karnisz listwa stworzą ciekawy efekt wizualny, ale także staną się punktowym źródłem światła we wnętrzu. Listwy do zabudowy karnisza to wielofunkcyjne i gotowe elementy do montażu.

Maskownica szyny sufitowej

Estetyczne wykończenie wnętrza za pomocą maskownicy sufitowej to rozwiązanie, z którego muszą skorzystać właściciele oryginalnych i przestronnych wnętrz. Ukryte karnisze sufitowe prezentują się bardzo atrakcyjnie dzięki maskownicy szyny sufitowej, która odwróci uwagę od niedoskonałości występujących na ścianach. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo różnej wielkości maskownice karnisza sprzedawane w 2-metrowych odcinkach. Dostępne warianty listew maskujących karnisz pozwalają na skuteczne zakrycie szyn, a co najważniejsze podniesienie estetyki całego pomieszczenia.

Maskownica karnisza sufitowego

Zabudowy karnisza cieszą się ogromną popularnością szczególnie we wnętrzach w angielskim stylu. Tego typu rozwiązanie pozwala nie tylko na zamaskowaniu szyny, ale również karnisza. 12 cm szerokość wystarczy, by skutecznie zakryć niedoskonałość w pomieszczeniu. W maskowaniu karnisza kluczową rolę odegra poprawne zebranie wymiarów i docięcie pod odpowiednim kątem tak, by wpasowały się w całe pomieszczenie. Świetnym elementem jest także wykorzystanie dekoracyjnej listwy do zabudowy karniszy, jak w przypadku modelu WGK 04. Subtelny wzór rodem z antycznych budowli sprawi, że pomieszczenie nabierze oryginalnego charakteru. Łącząc je z listwami sufitowymi, można uzyskać efekt optycznego powiększenia mieszkania.

Maskownica karnisza od producenta Luxstyr

Podczas produkcji listew maskujących karnisz Firma Luxstyr dba o każdy drobiazg. Dzięki dynamicznemu rozwojowi proponujemy Państwu listwy do zabudowy karnisza sufitowego, które służą nie tylko do aranżacji wnętrz, ale także zamaskowania wielu niedoskonałości. Zespół specjalistów poszerza nieustannie swoją wiedzę, czego przykładem są produkty, które gwarantują wysoką wydajność bez względu na warunki panujące we wnętrzu. Niezależnie, czy wybierzesz dekoracyjne listwy do zabudowy karniszy, czy proste osłony typu karnisz listwa, przygotujesz aranżację okien, która stanie się najważniejszym elementem w Twoim wnętrzu.

Pozostałe produkty w kategorii: Gzymsy karniszowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę