Model: WGK 04
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
9,99 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwa maskująca karnisz

Listwa maskująca karnisz jest elementem dekoracyjnym sztukaterii wnętrza. Umieszczana nad oknami dodaje uroku pomieszczeniu, czyniąc je przytulnym, ciepłym, jednocześnie , wplatając elegancki akcent. W efektowny sposób maskuje nieatrakcyjne karnisze. Listwa do zabudowy karnisza genialnie komponuje się z każdym stylem, od tradycyjnych po nowoczesne.

Model WGK 04 listwy do zabudowy karniszy jest wyjątkowym wzorem, którego górna część znacząco wychodzi przed lico dekoru. Dolna część jest nieco cofnięta, jednak symetrycznie wykonana względem pierwszej.

Jak zamontować listwy do zabudowy karniszy?

Zastosowanie listwy maskującej karnisz nad oknami to prosty sposób na oryginalną odmianę wnętrza. Styropian ekstrudowany XPS, z którego wykonana jest listwa podsufitowa to gładki, wyjątkowo wytrzymały i odporny na wilgoć materiał. Swoje zastosowanie bez wątpienia znajdzie w budynkach mieszkalnych, ale również w salach bankietowych, weselnych, hotelach itp.

Montaż listwy do zabudowy karnisza

Montaż listwy do zabudowy karnisza jest wyjątkowo prosty i nie sprawi problemu nawet dla jednej osoby. O tym jak z łatwością można dokonać montażu listwy maskującej karnisz można dowiedzieć się z arytkułów umieszczonych na blogu na naszej stronie. Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem.

Pozostałe produkty w kategorii: Gzymsy karniszowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.