Model: WGK 04
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwa maskująca karnisz

Wiesz, w jaki sposób możesz ukryć nieestetyczną szynę? To proste! Listwa maskująca karnisz cieszy się ogromną popularnością wśród elementów służących do dekoracji wnętrz. Mimo że karnisz zapewnia prywatność, dzięki możliwości zawieszenia na nim firan to nie zawsze jego wygląd może przypaść do gustu domowników. Omawiana maskownica karnisza o modelu WGK 04 zdominuje wnętrze, nadając mu spójnego i eleganckiego charakteru. Dostępne warianty listwy w ofercie naszego sklepu internetowe wyróżniają się nie tylko wytrzymałością, ale także nieskomplikowanym montażem.

Listwa do zabudowy karnisza

Przygotowanie aranżacji okien jest nie lada wyzwaniem, kiedy karnisz nie jest w zbyt dobrej formie. Współczesna maskownica karnisza to nie tylko doskonały element dekoracyjny, ale także ciekawy efekt aranżacyjny. Stylowe maskownice karnisza umieszczane nad oknami dodają uroku pomieszczeniu, czyniąc je przytulnym i ciepłym. Dzięki temu, że zabudowy karnisza pokryte są specjalną masą sztukatorską, wyróżniają się dużą odpornością na działanie wilgoci i uszkodzenia.

Efektowna ozdoba karnisza genialnie komponuje się z każdym stylem, od tradycyjnych po nowoczesne. Model WGK 04 listwy do zabudowy karniszy jest wyjątkowym wzorem, który nawiązuje do antycznych gzymsów umieszczanych na budynkach. Klasyczny wzór wystający przed lico ściany bez wątpienia odnajdzie się domach jednorodzinnych, ale również budynkach użyteczności publicznej.

Jak zamontować listwy do zabudowy karniszy?

Zaletą listew dekoracyjnych jest wyjątkowo prosty montaż. Po zainstalowaniu szyny sufitowej wystarczy dodać do jej długości około 40 cm, by maskownica szyny zachowała odstęp, a tym samym dobrze się prezentowała. Pomocne okaże się zaznaczenie strategicznych punktów, ołówkiem. Po wykonaniu odpowiednich wymiarów należy nałożyć klej w formie zygzaka i docisnąć do ściany. Zwykle wystarczy od 15 do 20 minut. Klej całkowicie wyschnie w ciągu 24 godzin. Maskownica karnisza sufitowego po upływie określonego czasu jest gotowa by bezpiecznie powiesić zasłony.

Zastosowanie listwy maskującej karnisz nad oknami to prosty sposób na oryginalną odmianę wnętrza. Styropian ekstrudowany XPS, z którego wykonana jest listwa podsufitowa to gładki, wyjątkowo wytrzymały i odporny materiał.

Należy również wziąć pod uwagę listwy do zabudowy karnisza, posiadają możliwość wkomponowania oświetlenia LED. Delikatne światło emitowane przez listwy led stworzą ciekawy efekt wizualny, ale także staną się punktowym źródłem światła we wnętrzu. Listwy do zabudowy karnisza to wielofunkcyjne i gotowe elementy do montażu.

Maskownica szyny sufitowej

Szanowni państwo, estetyczne wykończenie wnętrza za pomocą maskownicy sufitowej to rozwiązanie, z którego muszą skorzystać właściciele oryginalnych i przestronnych wnętrz. Ukryte karnisze sufitowe prezentują się bardzo atrakcyjnie dzięki maskownicy szyny sufitowej, która odwróci uwagę od niedoskonałości występujących na ścianach. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo różnej wielkości maskownice karnisza sprzedawane w 2-metrowych odcinkach. Dostępne warianty ukrytych karniszy sufitowych pozwalają na skuteczne zakrycie szyn, a co najważniejsze podnoszą estetykę całego pomieszczenia.

Maskownica karnisza sufitowego

Zabudowy karnisza cieszą się ogromną popularnością szczególnie we wnętrzach w angielskim stylu. Tego typu rozwiązanie pozwala nie tylko na zamaskowaniu szyny, ale również karnisza. 12 cm szerokość wystarczy, by skutecznie zakryć niedoskonałość w pomieszczeniu. W maskowaniu karnisza kluczową rolę odegra poprawne zebranie wymiarów i docięcie pod odpowiednim kątem tak, by wpasowały się w całe pomieszczenie. Świetnym elementem jest także wykorzystanie dekoracyjnej zabudowy karnisza, jak w przypadku modelu WGK 04. Subtelny wzór rodem z antycznych budynków sprawi, że pomieszczenie nabierze oryginalnego charakteru. Łącząc je z listwami sufitowymi, można uzyskać efekt powiększenia optycznego mieszkania.

Maskownica karnisza od producenta Luxstyr

Listwy maskujące karnisz wykonane są najwyższej jakości produktów — styropianu ekstrudowanego XPS. Firma Luxstyrdba o każdy aspekt w czasie produkcji sztukaterii. Dzięki dynamicznemu rozwojowi proponujemy Państwu zabudowę karnisza sufitowego, który służy nie tylko do aranżacji wnętrz, ale także zamaskowania wielu niedoskonałości. Zespół specjalistów poszerza nieustannie swoją wiedzę, czego przykładem są produkty, które gwarantują wysoką wydajność bez względu na warunki panujące we wnętrzu. Bez względu na to czy wybierzesz dekoracyjne listwy maskujące, czy proste osłony karnisza przygotujesz aranżację okien, która stanie się najważniejszym elementem w Twoim wnętrzu.

Pozostałe produkty w kategorii: Gzymsy karniszowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.