Gzymsy karniszowe


Gzyms karniszowy jest nowoczesnym elementem ozdobnym wnętrz domowych jak i użytkowych. Listwy te swoje zastosowanie znajdą w mieszkaniach, ale także w hotelach, salach weselnych i restauracjach. Dzięki temu, że umieszcza się je nad oknami, poprawiają wygląd wnętrz, optycznie je powiększając. Poza niesamowitymi walorami estetycznymi, które wprowadzają do wnętrza elegancki charakter, są bardzo praktyczne i funkcjonalne. Z ich pomocą z łatwością można zamaskować nieciekawe karnisze czy szyny sufitowe. W połączeniu z innymi elementami sztukaterii ⁣gzymsy karniszowe tworzą spektakularne wykończenie całej kompozycji wnętrza.


Gzyms karniszowy LED od Luxstyr


W naszej ofercie posiadamy również listwę karniszową z miejscem na taśmę LED, który spotęguje przytulny klimat pomieszczenia. Montaż tych elementów jest wyjątkowo łatwy i nie trzeba posiadać specjalnego sprzętu ani doświadczenia. Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalny poradnik, który odpowiada na pytanie "Jak zamontować sztukaterię?".

Oświetlenie ledowe oprócz tego, że jest energooszczędne, podkreśla wygląd firan i zasłon. Sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach nowoczesnych jak i klasycznych. Jeżeli chcesz nadać wnętrzom charakter, wybierz sztukaterię od producenta Luxstyr. Wykonujemy również realizacje na zamówienie o dowolnym wzornictwie, wielkościach i kształtach.


Gdzie zastosować gzyms karniszowy?


Zastosowanie gzymsu nie ma ograniczeń. Można go zainstalować w każdym pomieszczeniu bez względu na jego styl. Doskonale się sprawdzi w salonie, powiększając go optycznie jako gzyms do firan, ale również w kuchni, zakrywając szpetny karnisz. Jego wybór uzależniony od preferencji domowników. Podczas aranżacji warto jednak stosować zasadę "mniej znaczy więcej". W mniejszych i niższych wnętrzach wybierajmy proste i wąskie dekory natomiast w większych, spokojnie możemy postawić na bogato zdobione, szerokie gzymsy.Gzyms karniszowy - Produkcja


Materiał, z jakiego produkujemy sztukaterię to polistyren ekstrudowany XPS.

Listwy sprzedajemy w odcinkach 200 cm.

Wszystkie elementy wykonujemy w dowolnym wymiarze.

Wykonujemy również indywidualne projekty w tej samej cenie.

Jako producent mamy najniższe ceny na rynku oraz transport gratis.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h
tel. +48 501 975 105
e-mail: biuro@luxstyr.pl

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę