Model: WGK 02
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
9,99 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwa karniszowa

Listwa karniszowa stała się w ostatnich latach popularnym elementem dekoracyjnym. Poza ogromnymi walorami estetycznymi jest też bardzo praktyczna i użyteczna. Montowana nad oknem pozwala zakryć karnisze i nieestetyczne szyny, a także naścienne niedoskonałości. Model WGK 02 z zaokrąglonym frontem doskonale wpasuje się do każdego stylu - od klasycznych po nowoczesne. Wykonana z solidnego, trwałego surowca odpornego na uszkodzenia. Jest wyjątkowo lekka i bardzo łatwo ją zamontować.

Listwa karniszowa LED - Montaż

Do każdej listwy można zamontować światła LED — jest to bardzo proste. Wystarczy po skończonym montażu przykleić do dekoru specjalną taśmę, która po włączeniu stanie się dodatkowym źródłem światła w pomieszczeniu. Dzięki temu estetyka wnętrza zyskuje podwójnie dzięki subtelnemu światłu wydobywającemu się z listwy karniszowej LED.

Warto zaznaczyć, że listwa karniszowa jest odporna na działanie warunków wewnętrznych. Wykonane z twardego materiału, jakim jest styropian, gwarantuje użytkowanie na długie lata.

Listwa sufitowa karniszowa od producenta Luxstyr

Luxstyr to czołowy producent sztukaterii, w tym listwy karniszowej. Oferujemy wysyłkę bezpłatnej próbki modelów listew sufitowych karniszowych z polistyrenu ekstrudowanego XPS. Projektujemy również na zamówienie indywidualne według upodobań naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

To także element, który nikomu nie sprawi żadnej trudności montażowej. Zachęcamy do skorzystania z poradnika montażu sztukaterii, znajduje się na blogu naszej strony.

Pozostałe produkty w kategorii: Gzymsy karniszowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.