Model: WGK 02
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
9,99 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwa karniszowa

Listwa karniszowa stała się w ostatnich latach popularnym elementem dekoracyjnym. Poza ogromnymi walorami estetycznymi jest też bardzo praktyczna i użyteczna. Montowana nad oknem pozwala zakryć karnisze i nieestetyczne szyny, a także naścienne niedoskonałości. Model WGK 02 z zaokrąglonym frontem doskonale wpasuje się do każdego stylu - od klasycznych po nowoczesne. Wykonana z solidnego, trwałego surowca odpornego na uszkodzenia. Jest wyjątkowo lekka i bardzo łatwo ją zamontować.

Listwy karniszowe LED

Do każdej listwy karniszowej można zamontować światła LED — jest to bardzo proste. Wystarczy po skończonym montażu przykleić do dekoru specjalną taśmę, która po włączeniu stanie się dodatkowym źródłem światła w pomieszczeniu. Dzięki temu estetyka wnętrza zyskuje podwójnie dzięki subtelnemu światłu.

Warto zaznaczyć, że listwy karniszowe LED mają wysoką odporność na uszkodzenia. Wykonane z twardego materiału - polistyrenu ekstrudowanego XPS - będą przez długie lata stanowić niebanalne urozmaicenie aranżacji w domu.

Sztukateria karniszowa

Listwa karniszowa jest również ciekawym sposobem na udekorowanie okien i optyczną manipulację wielkością wnętrza. Odpowiednio dobrana sztukateria karniszowa pozwoli wizualnie powiększyć ciasne pomieszczenie lub pomniejszyć duży pokój.

Połączenie listew karniszowych z innymi elementami sztukaterii, takimi jak gzymsy wewnętrzne czy oświetleniowe pozwoli stworzyć spójną, niepowtarzalną kompozycję aranżacyjną. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą naszych produktów.

Listwy karniszowe producent

LuxStyr to czołowy producent sztukaterii karniszowej. Dzięki temu, że z naszej fabryki wychodzą jakościowe produkty, oferujemy najkorzystniejsze ceny listwy karniszowej na rynku. Oferujemy wysyłkę bezpłatnej próbki wybranego modelu. Projektujemy również na zamówienie indywidualne według upodobań naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Listwa karniszowa to jeden z dekorów, który nie sprawi żadnej trudności montażowej. Wystarczy specjalny klej, podstawowe narzędzia i chwila wolnego czasu. Zachęcamy do skorzystania z poradnika montażu sztukaterii karniszowej znającego się na naszym blogu. Oprócz niego znajdują się tam wskazówki, jak skutecznie zakryć karnisz.

Cena listwy karniszowej

Elementy sztukaterii sprzedajemy w odcinkach metrowych. Cena listwy karniszowej zależy od parametrów (wysokość x grubość):

  • 70 × 35 mm - 9,99 zł za metr bieżący
  • 80 × 40 mm - 10,99 zł za metr bieżący
  • 90 × 45 mm - 12,99 zł za metr bieżący
  • 100 × 50 mm - 13,99 zł za metr bieżący
  • 110 × 55 mm - 14,99 zł za metr bieżący
  • 120 × 60 mm - 16,99 zł za metr bieżący

*podane ceny mogą się zmieniać, aktualny koszt za metr bieżący pokaże się po wybraniu odpowiedniego rozmiaru w okienku przy zdjęciu.

Pozostałe produkty w kategorii: Gzymsy karniszowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.