Model: WGK 02
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
9,99 ZŁ / metr bieżący + przesyłka 0 zł

Listwa karniszowa

Listwa karniszowa stała się w ostatnich latach popularnym elementem dekoracyjnym. Poza wielkimi walorami estetycznymi jest też bardzo praktyczna i użyteczna. Montowana nad oknem pozwala zakryć karnisze i nieestetyczne szyny, a także naścienne niedoskonałości. Model WGK 02 z zaokrąglonym frontem doskonale wpasuje się do każdego stylu - od klasycznych po nowoczesne. Listwa karniszowa jest wykonana z solidnego, trwałego surowca odpornego na uszkodzenia. Jest wyjątkowo lekka i bardzo łatwo ją zamontować.

Do każdej listwy sufitowej karniszowej można zamontować światła LED - jest to bardzo proste. Wystarczy przytwierdzić do dekoru specjalną taśmę. Dzięki temu estetyka wnętrza zyskuje podwójnie dzięki subtelnemu światłu wydobywającemu się z listwy karniszowej LED.

Listwa sufitowa karniszowa od producenta - Luxstyr

Luxstyr to czołowy producent sztukaterii, w tym listwy karniszowej. Oferujemy wysyłkę bezpłatnej próbki modelów listew sufitowych karniszowych z polistyrenu ekstrudowanego XPS. Projektujemy również na zamówienie indywidualne według upodobań naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Listwa karniszowa to także element, który nikomu nie sprawi żadnej trudności montażowej. Zachęcamy do skorzystania z poradnika montażu sztukaterii znajdujego się w blogu naszej strony.

Pozostałe produkty w kategorii: Gzymsy karniszowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.