Model: WGK 02
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwa karniszowa

Listwa karniszowa stała się w ostatnich latach popularnym elementem dekoracyjnym. Poza ogromnymi walorami estetycznymi jest też bardzo praktyczna i użyteczna. Montowana nad oknem pozwala zakryć karnisze i nieestetyczne szyny, a także naścienne niedoskonałości. Model WGK 02 z zaokrąglonym frontem doskonale pasuje do każdego stylu - zarówno klasycznych wnętrz, jak i nowoczesnych aranżacji. Warto dodać, że listwa sufitowa karniszowa LED została wykonana z solidnego, trwałego surowca odpornego na uszkodzenia. Co więcej, listwa sufitowa LED karnisz jest wyjątkowo lekka i bardzo łatwo ją zamontować.

Listwy karniszowe LED

Mówisz - listwy karniszowe LED, myślisz mnogość aranżacji! Do każdej listwy karniszowej można zamontować światła LED — to bardzo proste. Wystarczy po skończonym montażu przykleić do dekoru specjalną taśmę, która po włączeniu staje się dodatkowym źródłem światła w pomieszczeniu. Dzięki subtelnemu światłu estetyka wnętrza zyskuje na wartości.

Warto zaznaczyć, że listwy karniszowe LED mają wysoką odporność na uszkodzenia. Wykonane z twardego materiału - polistyrenu ekstrudowanego XPS - będą przez długie lata stanowić niebanalne urozmaicenie aranżacji w domu.

Sztukateria karniszowa

Listwa karniszowa jest również ciekawym sposobem na udekorowanie okien i optyczne powiększenie wnętrza. Odpowiednio dobrana sztukateria karniszowa sprawi, że ciasne pomieszczenie wizualnie będzie wyglądało na bardziej przestronne. Wybór listwy sufitowej karniszowej LED to zatem idealne rozwiązanie, szczególnie w mieszkaniach w bloku.

Połączenie listew karniszowych z innymi elementami sztukaterii, takimi jak gzymsy wewnętrzne czy oświetleniowe pozwoli stworzyć spójną, niepowtarzalną kompozycję aranżacyjną. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą naszych produktów. Zapewniamy, że każda nasza listwa sufitowa LED karnisz spełni Wasze oczekiwania pod względem wizualnym, a także estetycznym.

Listwy karniszowe producent

LuxStyr to czołowy producent sztukaterii karniszowej. Dzięki temu, że wytwarzamy jakościowe produkty, oferujemy je również w najkorzystniejszych cenach na rynku. Listwa sufitowa karniszowa LED to nasz ostatni bestseller.Oferujemy wysyłkę bezpłatnej próbki wybranego modelu. Projektujemy również zamówienia indywidualne według upodobań naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Montaż listwy karniszowej sufitowej LED

Listwy karniszowe to jeden z tych dekorów, który nie sprawia żadnej trudności podczas montażu. Wystarczy specjalny klej, podstawowe narzędzia i chwila wolnego czasu. Zachęcamy do skorzystania z poradnika montażu sztukaterii karniszowej znającego się na naszym blogu. Oprócz niego znajdują się tam wskazówki, jak skutecznie zakryć karnisz.

Cena listwy karniszowej

Elementy sztukaterii sprzedajemy w odcinkach metrowych. Cena listwy karniszowej zależy od parametrów (wysokość x grubość):

*podane ceny mogą się zmieniać, aktualny koszt za metr bieżący pokaże się po wybraniu odpowiedniego rozmiaru w okienku przy zdjęciu.

Pozostałe produkty w kategorii: Gzymsy karniszowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę