Model: WLS 14
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwa dekoracyjna styropianowa

Listwy dekoracyjne - model WLS 14

Dekoracyjne listwy styropianowe tego modelu to przede wszystkim szyk i elegancja, które możemy wprowadzić do pomieszczenia. Listwa dekoracyjna styropianowa WLS 14 to bardzo prosty w budowie dekor, którego faktura jest gładka, jednak posiada wklęsły środek i wypukłe brzegi. Jest to świetne rozwiązanie, które można zastosować we wnętrzach urządzonych w każdym stylu.

Dzięki wykorzystaniu listwy dekoracyjnej można skutecznie zmienić proporcję pomieszczenia, sprawiając, że stanie się optycznie powiększone. Co za tym idzie, wnętrze nabiera indywidualnego charakteru oraz niepowtarzalnej estetyki.

Jedną z zalet jest fakt, że klasyczne dekoracyjne listwy styropianowe odgrywają rolę kamuflażu. Z pomocą tego rodzaju wykończeń styropianowych ukryjesz różne mankamenty na ścianie. Ponadto świetnie maskują niepotrzebne, wystające kable.

Samodzielny montaż dekoracyjnych listew styropianowych

Montaż dekoracyjnej listwy styropianowej jest niewiarygodnie prosty. Na ten temat więcej informacji znaleźć można na naszym blogu. Znajdują się tam również informacje na temat poprawnego malowania i docinania dekorów takich jak listwy styropianowe wewnętrzne.

Zastosowanie listew dekoracyjnych

Listwy dekoracyjne można bez obaw zastosować we wnętrzach, gdzie pojawia się wilgoć bądź skrapla się woda. Oznacza to, że są przystosowane do ozdoby pomieszczeń takich jak łazienka czy kuchnia. Wyprodukowane z trwałego materiału, jakim jest styropian ekstrudowany XPS, dlatego zabrudzenia i czynniki zewnętrzne nie mają wpływu na ich prezencję.

Najczęściej listwy ozdobne sufitowe styropianowe stosuje się jednak w pomieszczeniach bardziej reprezentatywnych - takich jak salon czy jadalnia, ze względu na ich niesamowity wygląd.

Wybierając wykończenia styropianowe Luxstyr to gwarancja inwestycji w produkt najwyższej jakości, który będzie służył przez długie lata. Zapraszamy do zamówienia bezpłatnej próbki listew styropianowych wykonanych innowacyjną metodą, aby przekonać się o ich walorach i solidnej strukturze.

Alternatywny model dekoracyjnej listwy

Zachęcamy także do sprawdzenia modelu WLS 07 listwy styropianowej ozdobnej, która jest bardzo podobna do modelu WLS 14. Posiada delikatniej zarysowane brzegi i szerszy środek, co sprawia, że wygląda delikatniej, subtelniej. Idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz, urządzonych w minimalistycznym stylu.

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy sufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę