Listwy sufitowe
Model: WLS 14
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka 0 zł

Dekoracyjne listwy styropianowe

Dekoracyjne listwy styropianowe o modelu WLS 14 to przede wszystkim szyk i elegancja, które możemy wprowadzić do pomieszczenie za jej pomocą. Dekoracyjna listwa styropianowa to bardzo prosty w budowie dekor, którego faktura jest gładka jednak posiada wklęsłe i wypukłe części. Jest świetnym rozwiązaniem, które możesz zastosować we wnętrzach urządzonych w różnym stylu.

Świetną zaletą jest fakt, że klasyczne listwy sufitowe pełnią rolę kamuflażu. Z ich pomocą ukryjesz różne mankamenty na ścianie. Ponadto świetnie maskują niepotrzebne, wystające kable.  Ich montaż jest niewiarygodnie prosty. Na ten temat więcej informacji znaleźć można na naszym blogu.

Zastosowanie dekoracyjnej listwy styropianowej

Dekoracyjne listwy styropianowe możesz zastosować we wnętrzach, gdzie pojawia się wilgoć bądź skrapla się woda. Są doskonałym rozwiązaniem do ozdoby pomieszczeń takich jak łazienka czy kuchnia. Wyprodukowane są z trwałego materiału jakim jest styropian ekstrudowany XPS, dlatego zabrudzenia i czynniki zewnętrzne nie mają wpływu na ich eksploatację.

Wybierając nasze dekoracyjne listwy styropianowe możecie być pewni, że inwestujecie w produkt najwyższej jakości, który będzie służył przez długie lata.

 

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy sufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.