Listwy sufitowe

Model: WLS 14

Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka 0 zł

Opis

Listwa sufitowa styropianowa


Styropianowe listwy ozdobne umiejscowione są pod sufitem, a tym samym połączone ze ścianą. Pomieszczenia, w których wykorzystane są listwy styropianowe ozdobne zawsze robią ogromne wrażenie. Nie tylko dlatego, że optycznie powiększają wnętrze, ale także są eleganckie i tworzą niebanalną kompozycję. Zamontowanie styropianowej listwy ozdobnej sufitowej nie wymaga szczególnych umiejętności ani posiadania specjalistycznego sprzętu. Bardzo cenione przez prostotę montażu. Stworzone za pomocą gładkiego, niebywale trwałego materiału, który gotowy jest do malowania na dowolny kolor.Sztukaterie sufitowe


Listwa sufitowa styropianowa posiada całą gamę unikatowych wzorów, które odmienią pomieszczenie w oryginalny sposób i nadadzą mu niepowtarzalnego charakteru. Listwy gzymsowe styropianowe potrafią zamaskować każdą niedoskonałość na ścianie. Wykorzystanie ich jako dekoracja wnętrza skutkuje zniewalającym efektem. Wizualne urozmaicenie pomieszczeń nigdy wcześniej nie było tak proste i tanie.

Montaż


Samodzielne zamontowanie gzymsu styropianowego sufitowego nie stanowi żadnego problem ze względu na lekkość materiału i łatwość w przytwierdzeniu - wystarczy zastosować odpowiedni klej.

Sztukateria wewnętrzna to przede wszystkim produkty ze styropianu tj. listwy, gzymsy oraz różnego typu dekoracje, które niepowtarzalnie zmieniają wygląd pomieszczeń. Nasze elementy sztukaterii znajdą zastosowanie w klasycznym stylu, jaki i w wersji nowoczesnej. Są to unikatowe wzory, które odnajdą się w każdym ze stylów.

Materiał, z jakiego produkujemy elementy sztukaterii wewnętrznej to polistyren ekstrudowany XPS. Polistyren ekstrudowany XPS jest materiałem powstałym ze spienionego polistyrenu. XPS jest jednorodnym materiałem budowlanym o gładkiej powierzchni i strukturze składającej się z małych zamkniętych komórek. Zaletą tego materiału jest właśnie gładka, biała powierzchnia oraz łatwość w montażu.

Listwy sprzedajemy w odcinkach 200 cm

Wszystkie elementy wykonujemy w dowolnym wymiarze

Wykonujemy również indywidualne projekty w tej samej cenie

Jako producent mamy najniższe ceny na rynku oraz transport gratis


Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h
tel. +48 501 975 105
e-mail: biuro@luxstyr.pl

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy sufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.