Model: WLS 14
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwy styropianowe

Listwa dekoracyjna stropianowa - model WLS 14 - klasyka we wnętrzach

Dekoracyjne listwy styropianowe tego modelu to przede wszystkim szyk i elegancja, które możemy wprowadzić do pomieszczenia. Listwa dekoracyjna styropianowa WLS 14 to bardzo prosty w budowie dekor, którego faktura jest gładka jednak posiada wklęsły środek i wypukłe brzegi. Jest to świetne rozwiązanie, które można zastosować we wnętrzach urządzonych w każdym stylu.

Dzięki wykorzystaniu styropianowej listwy dekoracyjnej można skutecznie zmienić proporcję pomieszczenia, sprawiając, że stanie się optycznie powiększone. Co za tym idzie, wnętrze nabiera indywidualnego charakteru oraz niepowtarzalnej estetyki.

Jedną z zalet jest fakt, że klasyczne dekoracyjne listwy styropianowe pełnią rolę kamuflażu. Z ich pomocą ukryjesz różne mankamenty na ścianie. Ponadto świetnie maskują niepotrzebne, wystające kable.

Samodzielny montaż listew styropianowych

Montaż listwy styropianowej jest niewiarygodnie prosty. Na ten temat więcej informacji znaleźć można na naszym blogu. Znajdują się tam również informacje na temat poprawnego malowania i docinania dekorów takich jak styropianowe listwy dekoracyjne.

Zastosowanie listew styropianowych dekoracyjnych

Listwy styropianowe dekoracyjne można bez obaw zastosować we wnętrzach, gdzie pojawia się wilgoć bądź skrapla się woda. Oznacza to, że są przystosowane do ozdoby pomieszczeń takich jak łazienka czy kuchnia. Wyprodukowane z trwałego materiału, jakim jest styropian ekstrudowany XPS, dlatego zabrudzenia i czynniki zewnętrzne nie mają wpływu na ich prezencję.

Najczęściej listwy te stosuje się jednak w pomieszczeniach bardziej reprezentatywnych - takich jak salon czy jadalnia, ze względu na ich niesamowity wygląd.

Wybierając dekoracyjne listwy styropianowe Luxstyr to gwarancja inwestycji w produkt najwyższej jakości, który będzie służył przez długie lata. Zapraszamy do zamówienia bezpłatnej próbki listew styropianowych wykonanych innowacyjną metodą, aby przekonać się o ich walorach i solidnej strukturze.

Alternatywny model listwy styropianowej

Zachęcamy także do sprawdzenia modelu WLS 07 listwy styropianowej ozdobnej, która jest bardzo podobna do modelu WLS 14. Posiada delikatniej zarysowane brzegi i szerszy środek, co sprawia, że wygląda delikatniej, subtelniej. Idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz, urządzonych w minimalistycznym stylu.

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy sufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.