Model: WLS 07
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwa styropianowa ozdobna

Listwy styropianowe ozdobne WLS 07 to bardzo łagodne w stylistyce elementy, które będą idealne zarówno dla pomieszczeń wysokich i przestronnych, jak i mniejszych wnętrz. Większa część tej listwy styropianowej ozdobnej to gładka faktura o wklęsłym kształcie. Jej zakończenia to wzór o subtelnym charakterze. Z daleka mamy wrażenia, że dekor składa się z dwóch listew, połączonych ze sobą - mniejsza w większej. Zachwyca swoją prostotą oraz symetrycznym fasonem.

Listwa styropianowa ozdobna to przede wszystkim ochrona ścian/sufitu przed urazami i zabrudzeniami. Świetne sprawdzi się jako kamuflaż dla pękniętych ścian i wystających kabli.

Styropianowe listwy ozdobne - jak zamontować?

Aby zamontować styropianowe listwy ozdobne, wystarczy w swoim wyposażeniu posiadać podstawowe narzędzia. Należy także zaopatrzyć się w klej do sztukaterii oraz ewentualnie farbę bez rozpuszczalników, aby przy końcowym etapie pomalować listwy ozdobne styropianowe. Cały montaż przeprowadzić można w pojedynkę i własnoręcznie Dekory styropianowe są bardzo lekkie i montowane na klej. Więcej na ten temat przeczytać można na blogu, który znajduje się na naszej stronie internetowej.

Styropianowe listwy ozdobne - produkcja

Każdy z dekorów LuxStyr, w tym listwy styropianowe ozdobne są wytworzone nowoczesną metodą. Dzięki temu uzyskujemy materiał trwały, solidny, a zarazem lekki - odporny na wilgoć, uszkodzenia oraz zabrudzenia. Serdecznie zapraszamy do zamówienia darmowej próbki listwy styropianowej ozdobnej. Wykonujemy również projekty na indywidualne zamówienie naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy sufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę