Model: WLS 20
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ 8,80 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwy sufitowe narożne

Listwy sufitowe narożne są dekorem, które zakłada się na łączeniu ściany i sufitu. Szczególnym, oryginalnym wzorem w naszej kolekcji jest model WLS 20 o nietypowych rysach. Pofalowana struktura perfekcyjnie odnajdzie swoje miejsce we wnętrzach w stylu pałacowym i klasycznym. Narożna listwa sufitowa pomoże zamaskować mankamenty powstałe na ścianie.

Wytworzona jest z wysokogatunkowego styropianu ekstrudowanego XPS, dzięki czemu jest lekka, ale bardzo solidna. Będzie służyła swoją elegancją przez wiele lat. Aby zamontować listwy sufitowe na poddaszu czy w jakimkolwiek innym pomieszczeniu, wystarczy posiadać podstawowe narzędzia - bez problemu wystarczy do tego jedna osoba.

Listwy sufitowe na poddasze

Na naszym blogu przygotowaliśmy wpis na temat listwy sufitowej na skosy. Nie trzeba martwić się, że wysoka temperatura negatywnie wpłynie na listwy sufitowe na poddasze. Dzięki swojej produkcji z polistyrenu ekstrudowanego XPS, listwy sufitowe narożne są odporne zarówno na ciepło, jak i wilgoć. Zapraszamy do lektury naszego bloga: sztukateria na poddaszu.

Zamów bezpłatną próbkę narożnej listwy sufitowej lub skorzystaj z indywidualnego projektu na zamówienie, który wykonamy w tej samej cenie! Skontaktuj się z nami.

Listwa sufitowa LuxStyr

Listwa sufitowa narożna od naszej firmy to najwyższa jakość. Każdy element jest precyzyjnie docinany tak, aby nasi klienci nie mieli problemów z dopasowaniem listwy podczas prac montażowych. Listwy sufitowe to największa gama produktowa naszego sklepu, cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów a Luxstyr rozszerza gamę wzorów.

Właściwości listwy sufitowej narożnej

  • Uniwersalne wykorzystanie w pomieszczeniach;
  • Duża odporność na warunki wewnętrzne;
  • Wysoka jakość produktu;
  • Nieograniczone możliwości dekoracji wnętrz;
  • Szybki, prosty montaż;
  • Możliwość pomalowania na dowolny kolor;

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy sufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę