Model: WLS 10
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Styropianowa listwa ozdobna

Styropianowa listwa ozdobna o wzorze WLS 10 to element, który nieco wyróżnia się od pozostałych. Jest tylko w połowie wypukła, natomiast część zamontowana do sufitu jest płaska z małym rowkiem. Styropianowa listwa ozdobna o modelu WLS 10 świetnie się odnajdzie w pomieszczeniach wysokich, urządzonych w modnym i przepychowym stylu. Duży wpływ na wybór właśnie tych listew ma fakt, że są bardzo proste w montażu. Styropian, z którego są pozyskiwane to solidny materiał, który jest w stanie odmienić każde wnętrze. Fenomenem styropianowych listew ozdobnych jest fakt, że zakryją ona każdy mankament na ścianie i przetrwają niezmienione przez bardzo długi czas.

Wykorzystanie listwy ozdobnej

Sztukateria jest na tyle uniwersalnym dekorem, że można go wykorzystać na wiele sposobów. Sypialnia, salon i kuchnia to pomieszczenia, w których styropianowe listwy ozdobne świetnie się odnajdą. Model WLS 10 jest produktem, który odnajdzie się niemal w każdym wnętrzu. Subtelny wzór listwy sprawi, że odnajdzie się w każdym stylu wnętrz.

Właściwości produktu:

  • Sprawny montaż;
  • Możliwość zmiany kolorów listew;
  • Wysoka odporność na zarysowania i pęknięcia na ścianie;
  • Duża elastyczność w montażu;

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy sufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.