Model: WLP 10
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwy przysufitowe XPS

Listwy przysufitowe XPS o modelu WLP 10 to nowoczesne i atrakcyjne elementy montowane na zgięciu ściany z sufitem. Ten model listwy przysufitowej WLP 10 jest nieco bardziej złożony ze względu na większą ilość posiadanych zdobień, co wpływa na większy rozmiar listew. Listwa przysufitowa świetnie się sprawdza w każdym pomieszczeniu, niezależnie w jakim stylu jest urządzone. Najlepiej jednak jest umieścić obszerny dekor we wnętrzach, które są wysokie i przestronne.

Styropian ekstrudowany XPS jest produkowany przez wytłaczanie polistyrenu przez specjalny maszynę, co pozwala uzyskać elementy o bardzo niskiej przepuszczalności powietrza i wodoodporności. Oprócz wytwarzania sztukaterii jest on często stosowany jako materiał izolacyjny w budownictwie, zwłaszcza w miejscach narażonych na działanie wilgoci, takich jak fundamenty, ściany zewnętrzne i podłogi.

Listwy przysufitowe XPS— jak zamontować?

Montaż listew przebiega szybko, ze względu na lekkość materiału, z jakiego są pozyskiwane oraz łatwą technikę montowania na klej. Zaraz po instalacji można także pomalować  listwy przysufitowe XPS na dowolny kolor. Kupując odpowiednią farbę, można odmienić ich wygląd w szybki sposób i jeszcze bardziej dopasować do reszty aranżacji. 

Listwy przysufitowe WLP 10 nadają wnętrzu eleganckiego wyglądu i niepowtarzalnego klimatu. Ilość różnorodnych wzorów i zdobień pozwala na dobranie idealnego dekoru do stylistyki pomieszczeń. Dodatkowo firma Luxstyr produkuje sztukaterię przysufitową na indywidualne zamówienie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy przysufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.