Listwy przysufitowe
Model: WLP 10
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka 0 zł

Styropianowe listwy przysufitowe

Styropianowe listwy przysufitowe WLP 10 to nowoczesne i atrakcyjne elementy montowane na zgięciu ściany z sufitem. Ten model styropianowej listwy przysufitowej jest nieco bardziej złożony i wygląda toporniej. Wpływ na to ma większy rozmiar listwy. Świetnie sprawdza się w każdym pomieszczeniu, niezależnie w jakim stylu jest urządzone. Najlepiej jednak jest umieścić obszerny dekor we wnętrzach, które są wysokie i przestronne.

Styropianowe listwy przysufitowe - jak zamontować?

Montaż listew przebiega szybko, ze względu na lekkość materiału z jakiego jest pozyskiwany oraz łatwą technikę montowania na klej. Zaraz po instalacji można także pomalować styropianowe listwy przysufitowe na dowolny kolor. Kupując odpowiednią farbę można odmienić ich wygląd w szybki sposób i jeszcze bardziej przypasować do reszty aranżacji. 

Styropianowe listwy przysufitowe nadają wnętrzu eleganckiego wyglądu i niepowtarzalnego klimatu. Ilość różnorodnych wzorów i zdobień pozwala na dobranie idealnego dekoru do stylistyki pomieszczeń. Dodatkowo, Luxstyr produkuje styropianowe listwy przysufitowe na indywidualne zamówienie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy przysufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.