Gzymsy


Gzymsy wewnętrzne


Gzyms dekoracyjny to elegancki gzyms styropianowy zamieszczony w równej odległości pomiędzy sufitem a ścianą. Przeznaczony dla osób, które chcą w prosty sposób odświeżyć oraz urozmaicić wygląd pomieszczenia, korzystając z najlepszych produktów i cen - prosto od producenta. Gzyms wewnętrzny pozwoli nie tylko nadać wyjątkowego efektu wizualnego wnętrza, ale również zamaskować istniejące niedoskonałości takie jak pęknięcia w ścianie. Montaż gzymsów styropianowych jest bardzo prosty i bezproblemowo poradzi sobie z nim jedna osoba.Sztukateria gzymsy - zastosowanie


Zastosowanie gzymsów jest bardzo szerokie, wykorzystać można je do dekoracji każdego pomieszczenia w budynku. Wykonane są z polistyrenu ekstrudowanego XPS czyli specjalnego styropianu, który jest wyjątkowo trwały, lekki i odporny na uszkodzenia. Ma gładką powierzchnię przygotowaną do malowania na dowolny kolor. Trzeba pamiętać również o tym, że nie wszystkie zestawienia kolorystyczne do siebie pasują i wybrać odpowiedni, aby gzyms idealnie się do otoczenie.

Produkcja gzymsów


Materiał z jakiego produkujemy gzymsy to polistyren ekstrudowany XPS.

Listwy sprzedajemy w odcinkach 200 cm.

Wszystkie elementy wykonujemy w dowolnym wymiarze.

Wykonujemy również indywidualne projekty w tej samej cenie.

Jako producent mamy najniższe ceny na rynku oraz transport gratis.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h
tel. +48 501 975 105
e-mail: biuro@luxstyr.pl

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.