Gzymsy


Obecnie gzymsy są najczęściej kupowanymi produktami w naszym sklepie internetowym. Niezależnie od tego czy pomieszczenie jest nowoczesne, czy tradycyjne, ma wiele zastosowań zarówno w formie dekoraycyjnej jak i praktycznej.


Nie bez powodu tak wiele osób decyduje się na wybór właśnie tych produktów. Stosowane gzymsy wpływają na estetykę wnętrz, nadając im przytulnego, a zarazem oryginalnego charakteru. Jeżeli jesteś miłośnikiem minimalistycznego stylu w pierwszej kolejności, powinieneś zwrócić uwagę na to by wnętrza domu, były wykończone sztukaterią styropianową.


Narzędzia potrzebne do montażu gzymsów


Do montażu gzymsów nie potrzebujesz specjalistycznych narzędzi. Jednak nieodłącznymi przyborami pomocniczymi jest skrzynka uciosowa (inaczej ukośnica) i piła mechaniczna. Polistyren jest na tyle wygodnym produktem do pracy, że nawet niewielkie uszkodzenie można zniwelować klockiem szlifierskim. Precyzyjne cięcie pod kątem 45 lub 90 stopni to najważniejsza kwestia w przypadku montażu profili gzymsów. Równe krawędzie styku to podstawa w estetycznym wyglądzie sztukaterii. Oczywiście podczas skracania listew przyda się przyrząd pomiarowy i ołówek.


Jak zamontować gzyms?


Jeżeli przyciąłeś sztukaterie pod odpowiednim kątem, przejdź do przyłożenia jej do ściany i sprawdź, czy dokładnie do niej przylega, a kąty są zgodne. W kolejnym kroku aplikuj klej montażowy na powierzchnię roboczą profili styropianowych i dociśnij sztukaterię do ściany. Należy usunąć resztki kleju i poczekać do dokładnego wyschnięcia gzymsów. Nie można również zapomnieć o wypełnieniu szczelin i styków, a także pokryciu sztukaterii farbą. Z pomocą tych subtelnych dekorów dom wyróżni się oryginalnym wyglądem, a co najważniejsze będzie stanowił nieodzowny element dekoracyjny każdej aranżacji. Państwa dom może stać się waszą wizytówką, jeżeli postawicie na profile stosowane wokół sufitu w waszych pomieszczeniach.


Gzyms styropianowy — zastosowanie


Zastosowanie gzymsów jest bardzo szerokie, wykorzystać można je do dekoracji każdego pomieszczenia w budynku. Wykonane są z polistyrenu ekstrudowanego XPS, czyli specjalnego styropianu, który jest wyjątkowo trwały, lekki i odporny na uszkodzenia. Ma gładką powierzchnię przygotowaną do malowania na dowolny kolor. Trzeba pamiętać również o tym, że nie wszystkie zestawienia kolorystyczne do siebie pasują i wybrać odpowiedni, aby gzyms idealnie wpasował się do otoczenia. Oferujemy szeroki wybór wzorów i kształtów gzymsów, a także wykonujemy projekty na specjalne zamówienie według preferencji Klientów.


Gzymsy ze styropianu


Gzyms styropianowy to elegancki element zamieszczony w równej odległości pomiędzy sufitem a ścianą. Przeznaczony dla osób, które chcą w prosty sposób odświeżyć oraz urozmaicić wygląd pomieszczenia, korzystając z najlepszych produktów i cen - prosto od producenta. Styropianowe gzymsy pozwolą nie tylko nadać wyjątkowy efekt wizualny wnętrza, ale również zamaskować istniejące niedoskonałości takie jak pęknięcia w ścianie.


Gzymsy od producenta Luxstyr


Elementy sztukaterii dostępne w ofercie producenta Luxstyr wyróżniają się znakomitą odpornością na warunki występujące we wnętrzu, przykładowo wilgoć nie jest przeciwskazaniem do zamontowania tych dekorów. Każdy element dostępny w naszej ofercie wyróżnia się wytrzymałością i przede wszystkim oryginalnym designem.


Przewidzieliśmy również możliwość stworzenia indywidualnego projektu gzymsu, który stworzymy według państwa preferencji. Gzyms to jeden z prostych, szybkich i niedrogich sposobów na estetyczne wykończenie pomieszczeń. Właściciele wnętrz ozdobionych gzymsami są pod wrażeniem ich właściwości, a także wysokiej jakości i prezencji.


Gzymsy — główne zalety


Jedną z największych zalety gzymsów jest uniwersalność. Mogą być traktowane jako element składowy elewacji, ale również jako dekoracyjne wykończenie okien. Dzięki temu, że można je wykorzystać w różnych typach aranżacji, zaczynając od tradycyjnych po nowoczesne. Szeroki wybór zdobień, kształtów i rozmiarów sprawił, że gzymsy styropianowe są w stanie ozdobić każde wnętrze. Cena elementu zarówno tego służącego do wykorzystania w pomieszczenia jak i na zewnątrz uzależniona jest od wielkości zamówienia. Nieskomplikowany montaż i możliwość pomalowania gzymsów sprawia, że sztukateria może odmienić całkowicie wnętrze. Gotowy do instalacji produkt to najlepsze co można dać wnętrzom.


Produkcja gzymsów


Materiał, z jakiego produkujemy gzymsy ozdobne wewnętrzne to polistyren ekstrudowany XPS.

Listwy sprzedajemy na metry bieżące.

Wszystkie elementy produkujemy w szerokim zakresie rozmiarów.

Wykonujemy indywidualne projekty w tej samej cenie.

Jako producent mamy najniższe ceny na rynku oraz transport gratis.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h
tel. +48 501 975 105
e-mail: biuro@luxstyr.pl

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę