Model: GPZ 05
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
12,50 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Gzymsy styropianowe

Nasz wyjątkowy model zewnętrznego gzymsu styropianowego GPZ 05 posiada mocno zarysowane, podwójne wcięcie w swojej górnej części. Jego wzór idealnie będzie pasował do pałacowego stylu wykończenia elewacji. Świetnie prezentuje się na budynkach, które są pokaźne, monumentalne. Umieszczone wzdłuż poziomej osi obiektu gzymsy styropianowe wpływają na wizualny efekt, ponieważ potrafią optycznie pomniejszać piętra i kondygnacje. Nadają elewacji eleganckiego charakteru, który nasuwa na myśl równie piękne wykończenie wnętrz.

Gzymsy styropianowe zewnętrzne - dodatkowa ochrona elewacji

Gzymsy pośrednie pełnią również funkcję ochronną dla elewacji. Jedną z najważniejszych zalet jest odporność zarówno na wilgoć, jak i negatywne działanie promieni słonecznych. Stworzone z trwałego, ale lekkiego materiału gzymsy styropianowe zewnętrzne są wyjątkowo proste w montażu. Więcej na ten temat można przeczytać na blogu na naszej stronie.

Połączenie gzymsu styropianowego z innymi elementami sztukaterii zewnętrznej to doskonały pomysł na stworzenie spójnej, estetycznej kompozycji. Dzięki listwom okiennym, boniom i pilastrom budynek będzie elegancki, a jego fasada dodatkowo zabezpieczona.

Gzymsy styropianowe cena

Sztukateria producenta LuxStyr sprzedawana jest w odcinkach metrowych - tak samo gzymsy styropianowe. Cena uzależniona jest od dokładnego wymiaru:

  • 110 mm × 30 mm - 12,50 zł za metr bieżący
  • 120 mm × 35 mm - 13,90 zł za metr bieżący
  • 130 mm × 40 mm - 15,00 zł za metr bieżący
  • 140 mm × 45 mm - 16,99 zł za metr bieżący

Gzymsy styropianowe na zamówienie

Jeżeli chcesz zamówić gzymsy styropianowe wyprodukowane na indywidualne zamówienie - skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie projekt w takiej samej cenie!

Pozostałe produkty w kategorii: Gzymsy pośrednie

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.