Rodzaje listew przysufitowych

Szukasz pomysłu na wnętrze domu? A może nie wiesz, jak urządzić biuro? Firma Luxstyr podpowiada, jaki rodzaj listew przysufitowych wybrać do wnętrza, aby stworzyć w nich to, czego szukasz.

Obecnie sztukateria przeżywa prawdziwy renesans. Po produkty ze styropianu chętnie sięgają nie tylko Polacy, ale cała Europa. Zastąpienie gipsu styropianem dało duże pole do popisu a przede wszystkim większą łatwość montażu. Każdy, kto pragnie by jego wnętrza, wyróżniały się elegancją, musi zdać sobie sprawę, że odpowiednio zaaranżowany sufit stanowi ozdobę całego pomieszczenia. Poniżej przedstawiamy 5 najczęściej zadawanych pytań przez naszych klientów - Jaki model listew wybrać w celu uzyskania konkretnego efektu, lub do ozdoby danego pomieszczenia. Sprawdźcie poniżej nasze rady.

Jak usunąć pęknięcia na suficie?

Sztukateria to także ratunek na krzywizny i pęknięcia powstałe na ścianie, które są zmorą nie tylko starego budownictwa, ale również niedociągnięć powstałych w nowych domach. Ciężko zamknąć oko na nierówny sufit jednak jego naprawienie to trudna praca, czasami niemożliwa do renowacji. Niestety proces usunięcia pękniętych pajęczynek nie jest tak prosty, jakby się mogło wydawać. Jednak z pomocą listew przysufitowych szerokich zamaskujesz powstałe ubytki w ścianie i suficie. Dzięki temu, że ich szerokość wynosi, aż 12 cm są, w stanie przykryć znaczną część sufitu skutecznie zasłaniając to, co wymaga takiego zabiegu. Dzięki styropianowym listwom nie musisz decydować na długotrwałe remonty. Proste elementy ze styropianu zamaskują każdy element.

Jak urządzić mieszkanie w stylu skandynawskim?

Mieszkanie w stylu skandynawskim musi być przede wszystkim praktyczne, estetyczne i komfortowe. Biel panująca w pomieszczeniu musi się wpasować w naturalne akcenty występujące we wnętrzu jak drewniana podłoga, wiklina, bawełna i len. Bardzo ważną rolę odgrywają również dekoracje ścienne. Pomimo że w stylu skandynawskim nie znajdziemy obrazów czy zdjęć w ramkach listwy przysufitowe gładkie, odnajdą się w nim znakomicie. Sztukaterię można zastosować do każdego rodzaju przestrzeni. Od mieszkań po domy, biura i nie tylko. Ten wszechstronny dekor, można bez problemu przemieszczać w górę lub w dół w zależności od wysokości pomieszczenia.

Listwy przysufitoweListwy przysufitowr

Jak urządzić biuro?

Aranżacja biura jest nie lada wyzwaniem. Dzisiejsze pomieszczenia biurowe różnią się w znacznym stopniu od tych, które mogliśmy zobaczyć jeszcze kilka lat temu. Coraz częściej wchodząc do gabinetów, mamy wrażenie, że źle trafiliśmy. Obecnie biura to designerskie przestrzenie, które odpowiadają przede wszystkim potrzebom pracowników. Mogą być dokładnie urządzone w stylach, jakie można spotkać w domach - rustykalnym, skandynawskim, a nawet glamour.

Jak jednak urządzić biuro, by nie przesadzić z dodatkami z tak ogromną paletą akcesoriów, która można spotkać na rynku? Można to zrobić w sposób dopasowany do kultury firmy i otaczającej przestrzeni. Aby stworzyć profesjonalne środowisko pracy, należy odpowiednio dopasować do niego kolorystykę - polecamy wybór jasnych kolorów. W celu dopełnienia kolorystyki warto zdecydować się na wybór sztukaterii z prostej przyczyny. Listwy przysufitowe nowoczesne zainstalowane wokół sufitu, nie tylko dodadzą stylowości, ale są w stanie również wprowadzić typowo biurowy nastrój.

Jak urządzić restauracje?

Estetyka jest bardzo ważnym czynnikiem w aranżacji restauracji. Bardzo duży nacisk w takich miejscach, kładzie się na wygląd, dlatego ważny jest wybór dekorów, które wpasuje się styl zastosowany w pomieszczeniu. Jednym z produktów, który może być wykorzystany niemal we wszystkich aranżacjach, są listwy przysufitowe proste. Jak sama nazwa mówi, prosta budowa bez wgłębień i wypustów sprawi, że restauracja stanie się przytulna, a zarazem oryginalna.

Po więcej pomysłów zapraszamy do zakładki blogowej "Inspiracje".

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę