Listwy przysufitowe

Model: WLP 15

Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka 0 zł

Opis

Listwy przysufitowe styropianowe


Listwa przysufitowa dekoracyjna to rodzaj ozdoby wnętrza wykonany ze styropianu, tworzonego specjalną metodą ekstrudowaną. Dzięki temu jest to niebywale trwały, a zarazem gładki materiał. Listwa znajduje swoje miejsce pomiędzy ścianą a sufitem. Doskonale kamufluje niedoskonałości powstałe na ścianach, a oprócz tego nadaje pomieszczeniu efektownego wyglądu, optycznie zmieniając jego wielkość.


Montaż sztukaterii przysufitowej


Sztukateria przysufitowa jest sensownym rozwiązaniem dla osób, które chcą w niebanalny sposób urozmaicić prezencję swojego wnętrza. Wykorzystujemy ją do wykończenia sufitu, jak i do tworzenia na nim symetrycznych i abstrakcyjnych wzorów. Wykorzystanie wewnętrznej listwy dekoracyjnej styropianowej zmienia wystrój wnętrza na bardziej elegancki i klimatyczny. Montaż styropianowych listew przysufitowych należy do wyjątkowo prostych czynności, nie wymaga specjalistycznego sprzętu ani doświadczenia.

Sztukateria wewnętrzna to przede wszystkim produkty ze styropianu tj. listwy, gzymsy oraz różnego typu dekoracje, które niepowtarzalnie zmieniają wygląd pomieszczeń. Nasze elementy sztukaterii znajdą zastosowanie w klasycznym stylu, jaki i w wersji nowoczesnej. Są to unikatowe wzory, które odnajdą się w każdym ze stylów.

Materiał, z jakiego produkujemy elementy sztukaterii wewnętrznej to polistyren ekstrudowany XPS. Polistyren ekstrudowany XPS jest materiałem powstałym ze spienionego polistyrenu. XPS jest jednorodnym materiałem budowlanym o gładkiej powierzchni i strukturze składającej się z małych zamkniętych komórek. Zaletą tego materiału jest właśnie gładka, biała powierzchnia oraz łatwość w montażu.

Listwy sprzedajemy w odcinkach 200 cm

Wszystkie elementy wykonujemy w dowolnym wymiarze

Wykonujemy również indywidualne projekty w tej samej cenie

Jako producent mamy najniższe ceny na rynku oraz transport gratis


Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h
tel. +48 501 975 105
e-mail: biuro@luxstyr.pl

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy przysufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.