Listwy przysufitowe
Model: WLP 05
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka 0 zł

Listwa przysufitowa

Listwa przysufitowa WLP 05 to subtelny element dekoracyjny umieszczany pomiędzy ścianą a sufitem. Bezapelacyjnie nadaje wnętrzu świeży i unikatowy wygląd. Model ten przypomina swoim wyglądem odwrócone schodki. Idealnie sprawdzi się w wysokich pomieszczeniach. Jednak należy wziąć pod uwagę fakt, że listwy przysufitowe optycznie jeszcze potrafią powiększyć mieszkanie.

Ich koszt jest niewielki ze względu na materiał z jakiego są pozyskiwane - styropian ekstrudowany XPS. Jest to materiał odporny na zabrudzenia oraz czynniki zewnętrzne. Listwą przysufitową możesz udekorować swoją kuchnię bądź łazienkę, gdyż para i wilgoć nie mają na nią wpływu. Umiejscowiona w danym miejscu będzie trwała w nim przez długi czas. Dzięki wykonaniu z lekkiego materiału, montaż listwy przysufitowej możesz wykonać sam.

Produkcja i instalacja listwy przysufitowej

Montaż listew przysufitowych jest łatwy i przyjemny. Nie potrzebni są do tego żadni fachowcy. Listwa zakryje wszelkie mankamenty występujące na ścianę takie jak pęknięcia, ale również dzięki nim kable w twoim mieszkaniu nie będą widoczne. Aby zainstalować listwę potrzebujesz jedynie podstawowych narzędzi oraz chwilę wolnego czasu

Więcej zastosowań tego dekoru można odnaleźć w artykule o listwach przysufitowych na naszym blogu. Zapraszamy do lektury.

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy przysufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.