Model: WLP 05
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwa przysufitowa szeroka

Listwy przysufitowe szerokie WLP 05 to subtelne elementy dekoracyjne umieszczane pomiędzy ścianą a sufitem. Bezapelacyjnie nadają wnętrzu świeży i unikatowy wygląd. Model ten przypomina swoim wyglądem odwrócone schodki. Idealnie sprawdzi się w wysokich pomieszczeniach. Jednak należy wziąć pod uwagę fakt, że listwy przysufitowe szerokie wizualnie powiększają pomieszczenia.

Ich koszt jest niewielki ze względu na materiał, z jakiego są pozyskiwane — styropianu ekstrudowanego XPS. Odporność na zabrudzenia i uszkodzenia to największe zalety tych produktów. Listwa przysufitowa szeroka może dekorować kuchnię bądź łazienkę, gdyż para i wilgoć nie mają na nią wpływu. Umiejscowiona na ścianie wyróżnia się długim okresem eksploatacji.

Produkcja i instalacja listwy przysufitowej

Montaż listew przysufitowych szerokich jest łatwy i przyjemny. Nie potrzebni są do tego żadni fachowcy. Listwa zakryje wszelkie mankamenty występujące na ścianę takie jak pęknięcia. Dzięki  sztukaterii również kable w twoim mieszkaniu nie będą widoczne. Aby zainstalować listwę, potrzebujesz jedynie podstawowych narzędzi oraz chwilę wolnego czasu.

Więcej zastosowań tego dekoru można odnaleźć w artykule o listwach przysufitowych na naszym blogu. Zapraszamy do lektury.

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy przysufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.