Model: WLP 05
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwa przysufitowa szeroka

Listwy przysufitowe szerokie WLP 05 to subtelne elementy dekoracyjne umieszczane pomiędzy ścianą a sufitem. Bezapelacyjnie nadają wnętrzu świeży i unikatowy wygląd. Model ten przypomina swoim wyglądem odwrócone schodki. Idealnie sprawdzi się w wysokich pomieszczeniach. Jednak należy wziąć pod uwagę fakt, że listwa przysufitowa szeroka może bez trudu wizualnie powiększyć pomieszczenia, w których jest zamontowana.

Ich koszt jest niewielki ze względu na materiał, z jakiego są pozyskiwane — styropianu ekstrudowanego XPS. Odporność na zabrudzenia i uszkodzenia to największe zalety tych produktów. Listwa przysufitowa szeroka może dekorować kuchnię bądź łazienkę, gdyż para i wilgoć nie mają na nią negatywnego wpływu. Umiejscowiona na ścianie wyróżnia się trwałością, a więc i długim okresem eksploatacji.

Produkcja i instalacja listwy przysufitowej szerokiej

Montaż listew przysufitowych szerokich jest łatwy i nie wymaga zatrudniania fachowców. Aby przymocować dekor, potrzebujesz jedynie podstawowych narzędzi oraz chwilę wolnego czasu. Szczegółowo o montażu piszemy w zakładce Porady i wskazówki na naszym branżowym blogu.

Dodatkowe zalety listwy przysufitowej szerokiej

Szeroka listwa przysufitowa z powodzeniem zakryje wszelkie mankamenty występujące na ścianach, takie jak pęknięcia czy zabrudzenia. Można wykorzystać ją także do zasłonięcia wystających kabli.

Więcej zastosowań tego dekoru można odnaleźć w artykule o listwach przysufitowych na naszym blogu. Zapraszamy do lektury i czerpania inspiracji!

Luxstyr oferuje również produkcję sztukaterii na indywidualne zamówienie i wykonuje je zgodnie z wizją Klientów.

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy przysufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.