Model: WGK 11
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
9,99 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwy osłaniające karnisz

Dla poprawienia estetyki w mieszkaniu dobrym sposobem będzie zastosowanie listew osłaniających karnisz. Jest to wyjątkowo łatwe rozwiązanie, które poza kamuflowaniem nieatrakcyjnego karnisza i szyn sufitowych zapewni przepiękną, elegancką dekorację. Pomieszczenie stanie się odmienione, świeże i gustowne.

Listwa osłaniająca karnisz o modelu WGK 11 doskonale odnajdzie się w towarzystwie innych ozdób sztukateryjnych. To klasyczna pozycja, do której możemy przymocować taśmę z ledowymi lampkami, co spotęguje wizualny efekt we wnętrzu. Wykonane z niesamowicie trwałego materiału listwy osłaniające karnisz będą służyć przez lata.

Jak skutecznie zakryć karnisz?

Montaż listwy osłaniającej karnisz to bardzo prosta sprawa - do zrobienia w pojedynkę. Po więcej informacji odsyłamy na naszego bloga, gdzie dowiesz się, jak zamontować listwę osłaniającą karnisz. Przed rozpoczęciem pracy wystarczy zaopatrzyć się w takie narzędzia, jak piła ręczna, skrzynka uciosowa czy klej do styropianu. W razie jakichkolwiek pytań związanych z narzędziami i montażem zapraszamy do kontaktu.

Pozostałe produkty w kategorii: Gzymsy karniszowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.