Model: WGK 10
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Maskownica karnisza na wymiar

Maskownica karnisza na wymiar jest świetnym pomysłem dekoracyjnym. Ta efektowna listwa karniszowa na wymiar skutecznie zakryje nieatrakcyjny karnisz czy szynę sufitową. Prosty wzór modelu WGK 10, który posiada dwie ramki po przeciwnych stronach i wgłębienie na środku, co doskonale sprawdzi się w wyższych pomieszczeniach, np. w kamienicach. Propozycja ta odnajdzie się jednak w każdym ze stylów aranżacyjnych.

Jak zamówić maskownicę karnisza na wymiar?

Elementy dekoracyjne w naszym sklepie są dostępne nie tylko w standardowych rozmiarach. Możesz również zamówić maskownicę karnisza w wymiarze, który będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy. Wystarczy, że zmierzysz karnisz lub szynę sufitową, którą chcesz zakryć. Przygotujemy dla Ciebie dekor o wielkości odpowiadającej Twoim potrzebom.

Listwa karniszowa na wymiar - zamów u producenta

Oprócz zamówienia maskownicy karnisza na wymiar możesz stworzyć swój własny wzór dekoru. Z przyjemnością realizujemy indywidualne projekty dla naszych klientów. Listwy ozdobne produkujemy z polistyrenu ekstrudowanego, który jest podatny i elastyczny, dzięki czemu łatwo go kształtować, dzięki czemu możemy żłobić w nim nawet najdrobniejsze detale na powierzchni ozdobnego elementu. 

Listwa karniszowa na wymiar - charakterystyka

Sztukaterię z polistyrenu ekstrudowanego cechuje:

  • Lekkość: Listwa karniszową na wymiar jest bardzo lekka, co ułatwia montaż.
  • Odporność na wilgoć: Polistyren ekstrudowany, z którego została wykonana listwa karniszową na wymiar, jest odporny na wilgoć, co czyni go doskonałym wyborem do łazienek lub innych wilgotnych pomieszczeń.
  • Trwałość: Ten materiał jest odporny na zniszczenia, takie jak uszkodzenia mechaniczne czy wilgoć. Jest to istotne szczególnie w miejscach o wysokim ruchu.
  • Elastyczność: Polistyren ekstrudowany jest elastyczny, co pozwala na tworzenie różnorodnych form i kształtów.
  • Izolacja termiczna i akustyczna: Sztukateria z tego materiału posiada dobre właściwości izolacyjne, co przyczynia się do poprawy komfortu w pomieszczeniu.
  • Ekonomiczny: Polistyren ekstrudowany jest często tańszy od tradycyjnych materiałów, takich jak gips czy drewno, co czyni go atrakcyjnym wyborem z punktu widzenia kosztów.

Maskownica karnisza na wymiar - dlaczego warto?

Wszystkie nasze produkty wytwarzamy z trwałego, wysokiej jakości materiału. Dzięki temu maskownica karnisza na wymiar będzie służyć swoją estetyką i funkcjonalnością przez wiele lat. Ponadto dekoracja ta nie jest ciężka, dlatego zarówno jej montaż, jak i transport jest niesłychanie łatwy. Każdy jest w stanie samodzielnie ozdobić okno maskownicą karnisza na wymiar.

Przekonasz się o tym, zaglądając na nasz blog, gdzie znajdziesz szczegółową instrukcję docinania, klejenia i malowania sztukaterii.

Pozostałe produkty w kategorii: Gzymsy karniszowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.