Model: WGK 09
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
9,99 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Karnisz z maskownicą

Chyba wszyscy mogą zgodzić się z faktem, że karnisz z maskownicą wygląda o stokroć estetyczniej niż bez niej. Dlaczego? Karnisz lub szyna sufitowa nie zawsze pasują do wystroju wnętrza. Jeśli chcesz zaoszczędzić czas na szukanie nowego karnisza, który spełni Twoje oczekiwania, postaw na sztukaterię. Karnisz z maskownicą to podwójna korzyść. Ten stylowy dekor sprytnie ukrywa karnisz, a zarazem uatrakcyjnia wygląd pomieszczenia.

Do jakich wnętrz pasuje karnisz z maskownicą?

Jeden z ciekawszych wzorów z naszej kolekcji - model WGK 09 - to schodkowy wzór płynnie przechodzący z sufitu na dół. Gdzie odnajdzie się najlepiej? Odpowiedź jest prosta - w przestronnych wnętrzach o wysokich sufitach. Karnisz z maskownicą o wyrazistym kształcie przykuwa uwagę i ożywia wnętrze. W dodatku możemy zamontować taśmę z ledowymi światłami, co pozwoli uzyskać spektakularny efekt.

Z montażem karnisza z maskownicą spokojnie poradzi sobie jedna osoba. Bez specjalistycznego sprzętu ani ekipy fachowców. Po więcej informacji odsyłamy na naszego bloga, gdzie znajdują się wszystkie informacje na temat montowania sztukaterii, a także porady aranżacyjne.

Pozostałe produkty w kategorii: Gzymsy karniszowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.