Model: WPO 12
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka 0 zł

Listwa oświetleniowa ścienna

Gzyms oświetleniowy ścienny to idealne rozwiązanie na szybką i efektowną zmianę mieszkania. Jej montaż jest niezwykle prosty, a daje wyjątkowy efekt.

Wyposażona jest w specjalne wypustki, które pozwalają na bezproblemowy montaż taśmy LED. Innowacyjna forma światła ożywi wnętrze i nada mu nowego charakteru.

Model WPO 12 dodaje elegancji i klasy w pomieszczeniu dzięki bogatemu zdobieniu. Delikatne krawędzie i ostrzejsze wykończenie wnętrza gzymsu podkreślą styl mieszkania, nie obciążając jego estetyki.

Gdzie wykorzystać listwę oświetleniową ścienną?

Listwy oświetleniowe ścienne są na tyle uniwersalne, że można zastosować je niemal w każdym pomieszczeniu. W niektórych miejscach wyglądają jednak wyjątkowo estetyczne, pełniąc także funkcje dodatkowego oświetlenia.

  • Kuchnia - umieszczenie gzymsu oświetleniowego pod wiszącymi szafkami zagwarantuje dodatkowe, subtelne światło. Szczególnie przydatne wieczorami, kiedy po ciężkim dniu chcemy odpocząć przy delikatnym, nierażącym świetle.
  • Sypialnia - unikalny klimat i romantyczna atmosfera zawsze pozytywnie wpływają na wystrój wnętrza, a także na samopoczucie.

Trwałość listew oświetleniowych i montaż

Gzymsy oświetleniowe ścienne wykonane są z solidnego materiału, polistyrenu ekstrudowanego XPS. Wyróżnia się on świetnym wchłanianiem wilgoci i niezwykłą trwałością. Dzięki temu z powodzeniem można wykorzystać je również w kuchni i łazience. Innowacyjne i odporne na wilgoć, nadadzą nowoczesnego wyglądu Twojemu mieszkaniu.

Ogromnym plusem listew styropianowych jest ich montaż. Wystarczy przyciąć listwę do wymiarów pomieszczenia i nałożyć na nią klej montażowy. Po przyłożeniu listwy w wybrane miejsce praca jest już skończona.

Ciesz się pięknym efektem dzięki listwom oświetleniowym. Na pewno nie pożałujesz!

Pozostałe produkty w kategorii: Gzymsy oświetleniowe ścienne

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.