Model: WPO 01
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwa oświetleniowa ścienna

Szukasz nowoczesnych i stylowych rozwiązań oświetleniowych dla swojego mieszkania lub biura? Jeśli tak, to nasze listwy oświetleniowe na ścianę są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. To wspaniały sposób, aby nadać pomieszczeniu nowy wygląd i niepowtarzalny klimat.

Model WPO 01 listwy oświetleniowej na ścianę

Listwa oświetleniowa ścienna to element dekoracyjny we wnętrzach budynku, posiadający specjalne miejsce na taśmę LED. Model WPO 01 znajdzie swoje zastosowanie w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i usługowych. Umieszczenie gzymsu oświetleniowego we wnętrzu pozwala na uzyskanie przytulnego efektu.

Delikatne światło odmienia klimat pomieszczenia, nadając mu tym samym subtelnej elegancji. Listwa oświetleniowa na ścianę stworzona jest z lekkiego, ale solidnego i prostego w montażu materiału — polistyrenu ekstrudowanego XPS. Barwę świateł LED można dobrać według własnego gustu.

Listwy oświetleniowe ścienne — montaż

Jak zamontować listwę oświetleniową ścienną?

Nasze listwy oświetleniowe ścienne są niezwykle łatwe w montażu. Wszystko, co musisz zrobić, to umieścić je na ścianie zgodnie z instrukcją.

Na naszym blogu znajduje się kompleksowy poradnik, gdzie krok po kroku opisane są poszczególne etapy montażu w zakładce: porady i wskazówki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonymi tam treściami, które mogą przydać się każdemu, kto planuje wykończenie wnętrz za pomocą sztukaterii.

Listwa oświetleniowa na ścianę — Zalety

Każdy, kto zastanawia się nad montażem sztukaterii, powinien zapoznać się z jej zaletami.

  • Lekkie i bezpieczne w użytkowaniu;
  • Łatwe w montażu;
  • Możliwość przemalowania na dowolny kolor;
  • Odporne na wilgoć, wgniecenia i zarysowania;
  • Wprowadzają estetykę we wnętrzu;
  • Oświetlą całe pomieszczenie bądź konkretne w nim punkty;
  • Emitują delikatne światło;

Jak widać listwa oświetleniowa ścienna, ma wiele zalet. Wszystko zależy od Państwa, w jaki sposób je zamontujecie. Po więcej inspiracji zapraszamy do zakładki — BLOG.

Połącz z innymi dekorami

Listwa oświetleniowa ścienna może być połączona z innymi elementami sztukateryjnymi. Dobrze zrobiony projekt, uwzględniający sztukaterię ścienną i sufitową, może sprawić, że wnętrze nabierze elegancji i szyku. Sprawdź gzymsy oświetleniowe sufitowe i inne produkty z naszej oferty!

Atrakcyjna oferta

Nasze produkty są dostępne w atrakcyjnej cenie, co oznacza, że nie musisz przepłacać, aby cieszyć się wysokiej jakości sztukaterią. Jako producent oferujemy najniższe ceny listwy oświetleniowej ściennej.

Nasze dekory to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną uzyskać nowoczesny i elegancki wygląd swojego pomieszczenia. Oferujemy szeroki wybór wzorów, które są w stanie sprostać każdemu gustowi i stylowi. Nasze listwy oświetleniowe na ścianę są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, co pozwala na uzyskanie właściwego połączenia aranżacyjnego we wnętrzach.

Zapewniamy szybką i bezpieczną dostawę produktów. Kupując u nas, możesz mieć pewność, że otrzymasz wysokiej jakości sztukaterię w krótkim czasie. Wybierz nasze listwy oświetleniowe na ścianę i daj swojemu pomieszczeniu nowy wygląd, który zachwyci każdego.

Pozostałe produkty w kategorii: Gzymsy oświetleniowe ścienne

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę