Model: WPO 14
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Gzymsy do listew LED

Gzymsy do listew LED z delikatnym zdobieniem dodają elegancji każdemu wnętrzu. Subtelne udekorowane krawędzie i wzniesienia sprawiają, że ten model idealnie sprawdzi się w niższych pomieszczeniach. Płynne przejście pomiędzy ścianą i sufitem nie przytłoczy wnętrza, a delikatne światło stworzy przytulną atmosferę.

Możliwość zamontowania taśmy LED i stonowany look sprawiają, że dzięki tym dekorom pomieszczenie może wyglądać na większe i bardziej przejrzyste. Plusem gzymsu do listew LED jest fakt, że nie trzeba poświęcać cennego miejsca na lampy lub inne formy oświetlenia. Przy pomocy sztukaterii można stworzyć wyjątkowy klimat podczas domowych wieczorów.

Gzyms do listew LED wykonany jest z polistyrenu ekstrudowanego XPS, który posiada znacznie lepsze właściwości niż zwykły styropian. To gwarancja trwałości sztukaterii, zamontowanej nawet w łazience. Materiał ten jest odporny na wilgoć, posiada wysoką wytrzymałość. Po odpowiednim montażu może będzie służył estetyce pomieszczeń przez wiele lat.

Montaż dla każdego

Gzymsy do listew LED są nadzwyczaj proste w montażu. Do ich instalacji nie potrzeba wyszukanego sprzętu ani dużej ilości czasu. Z tym zadaniem powinien poradzić sobie każdy, wystarczy użyć kleju do sztukaterii wewnętrznej. To prosty i szybki sposób na ożywienie wnętrza. Więcej o instalacji dowiesz się na naszym blogu.

Gzymsy do listew LED - zamów bezpłatną próbkę

Zamontuj gzymsy z taśmą LED i ciesz się niepowtarzalną estetyką swojego odmienionego wnętrza! Wybierz listwy styropianowe na ścianę z szerokiej gamy produktów LuxStyr.

Gzymsy do listew LED w ofercie LuxStyr

  • najniższe ceny prosto od producenta
  • wysoka jakość sztukaterii wewnętrznej i zewnętrznej
  • bezpłatne próbki gzymsów do listew LED
  • projekty na indywidualne zamówienie w tej samej cenie
  • szybka i bezpieczna dostawa produktów
  • szeroki wybór wzorów i rozmiarów

Pozostałe produkty w kategorii: Gzymsy oświetleniowe ścienne

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę