Model: WPO 14
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka 0 zł

Listwa ścienna oświetleniowa

Listwa oświetleniowa z delikatnym zdobieniem doda elegancji każdemu wnętrzu. Subtelne udekorowane krawędzie i wzniesienie sprawiają, że ten model idealnie sprawdzi się w niskich pomieszczeniach.

Możliwość zamontowania taśmy LED i stonowany look sprawiają, że dzięki listwom pomieszczenie może wyglądać na większe i bardziej przejrzyste. Plusem listwy oświetleniowej jest fakt, że nie trzeba zajmować miejsca na lampę. To przy pomocy listwy można dodać klimatu na późne wieczory.

Listwa oświetleniowa wykonana jest z polistyrenu ekstrudowanego XPS. To gwarancja trwałości listwy, nawet w łazience. Materiał ten jest odporny na wilgoć i trwały na uszkodzenia. Przy odpowiednim wykorzystaniu może posłużyć przez długi czas!

Niezwykle prosty montaż

Listwy styropianowe są banalnie proste w obsłudze. Dlatego do ich montażu nie potrzeba wyszukanego sprzętu czy wiele czasu. Z tym zadaniem powinien poradzić sobie każdy, ponieważ wystarczy użyć kleju do sztukaterii wewnętrznej.

To prosty i szybki sposób na ożywienie wnętrza. Wybierz je do swojego mieszkania!

 

Pozostałe produkty w kategorii: Gzymsy oświetleniowe ścienne

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.