Model: WPO 02
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ 8,80 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwa styropianowa na ścianę

Listwa styropianowa na ścianę montowana jest najczęściej na ścianie tuż pod sufitem i pełni funkcje dekoracyjno-oświetleniową. Listwa posiada specjalne miejsce na taśmę LED, która delikatnie rozprasza światło, nadając przytulny klimat wnętrzom. Model WPO 02 świetnie wpasuje się w nowocześnie, jak i tradycyjnie urządzone pomieszczenia. Listwy zapewniają oryginalne wykończenie ścian, a co najważniejsze są odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.

Gdzie zamontować listwy oświetleniowe na ścianę?

Listwy styropianowe na ścianę z miejscem na światło mogą zostać wykorzystane we wszystkich pomieszczeniach, niezależnie od przeznaczenia. Właściwości listew styropianowych na ścianę sprawiają, że są one odporne na wilgoć i można bez przeszkód wykorzystać je jako dekoracja i dodatkowe oświetlenie w salonie, jak i łazience.

Jak zamontować listwy styropianowe na ścianę?

Montaż sztukaterii należy do czynności, które bez trudu można wykonać bez specjalistycznych narzędzi i fachowej pomocy. Na naszym firmowym blogu odnajdą Państwo szczegółowy poradnik montażowy. Krok po kroku przeprowadzi każdego przez poszczególne etapy instalacji listew styropianowych na ścianę.

Pozostałe produkty w kategorii: Gzymsy oświetleniowe ścienne

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.