Model: WPO 02
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ 8,80 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwa oświetleniowa na ścianę

Listwa oświetleniowa montowany jest najczęściej na ścianie tuż pod sufitem i posiada funkcje dekoracyjno-oświetleniowe. Listwa posiada specjalne miejsce na taśmę LED-ową. Delikatnie rozproszone światło obfituje w niepowtarzalny charakter i przytulny klimat wnętrza. Model WPO 02 świetnie wpasuje się w nowocześnie urządzone pomieszczenia mieszkalne jak i użytkowe. Gzymsy oświetleniowe zapewnią wyjątkowe wykończenie zamykające całość wymarzonej kompozycji.

Listwy styropianowe na ścianę

Listwy styropianowe na ścianę z miejscem na światło mogą zostać wykorzystane we wszystkich pomieszczeniach, niezależnie od przeznaczenia. Ponieważ właściwości listew styropianowych na ścianę zapewniają im odporność na wilgoć, można bez przeszkód wykorzystać je jako dekoracja i dodatkowe oświetlenie w łazience, kuchni czy garażu.

Jak zamontować listwy styropianowe na ścianę?

Montaż dekorów sztukateryjnych należy do czynności, które bez trudu można wykonać bez specjalistycznych narzędzi i fachowej pomocy. Na naszym firmowym blogu odnajdą Państwo szczegółowy poradnik montażowy. Krok po kroku przeprowadzi każdego przez poszczególne etapy instalacji listew styropianowych na ścianę.

Pozostałe produkty w kategorii: Gzymsy oświetleniowe ścienne

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.