Model: WPO 02
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ 8,80 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwa styropianowa na ścianę

Listwa styropianowa na ścianę montowana jest najczęściej na ścianie tuż pod sufitem i pełni funkcje dekoracyjno-oświetleniową. Listwa posiada specjalne miejsce na taśmę LED, która delikatnie rozprasza światło, nadając przytulny klimat wnętrzom. Model WPO 02 świetnie wpasuje się w nowocześnie, jak i tradycyjnie urządzone pomieszczenia. Listwy zapewniają oryginalne wykończenie ścian, a co najważniejsze są odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.

Gdzie zamontować listwy oświetleniowe na ścianę?

Listwy styropianowe na ścianę z miejscem na światło mogą zostać wykorzystane we wszystkich pomieszczeniach, niezależnie od przeznaczenia. Właściwości listew styropianowych na ścianę sprawiają, że są one odporne na wilgoć i można bez przeszkód wykorzystać je jako dekoracja i dodatkowe oświetlenie w salonie, jak i łazience.

Jak zamontować listwy styropianowe na ścianę?

Sztukateria styropianowa ścienna to dekor, który można bardzo łatwo zamontować. Dzięki lekkiej konstrukcji i prostej instrukcji montażu możesz samodzielne zadbać o wystrój swojego wnętrza. Co więcej, nasze listwy mają specjalne miejsce do zamontowania w nich taśmy ze światłami LED, co dodaje pomieszczeniu przytulnego i nastrojowego klimatu.

Montaż sztukaterii należy do czynności, które bez trudu można wykonać bez specjalistycznych narzędzi i fachowej pomocy. Na naszym firmowym blogu odnajdą Państwo szczegółowy poradnik montażowy. Krok po kroku przeprowadzi każdego przez poszczególne etapy instalacji listew styropianowych na ścianę.

Szybka dostawa i najniższe ceny sztukaterii styropianowej ściennej

Jeśli chcesz dodać swojemu wnętrzu niepowtarzalnego stylu i eleganckiego wyglądu, listwy styropianowe na ścianę są idealnym rozwiązaniem! Wykonane z wysokiej jakości styropianu, nasze listwy ścienne są nie tylko lekkie i łatwe w montażu, ale także nadają pomieszczeniu charakteru i wyjątkowego stylu.

Nasze listwy na ścianę dostępne są w różnych wzorach i rozmiarach, co pozwala na dopasowanie ich do każdego wnętrza i stylu aranżacji. Możesz wybrać spośród prostych, geometrycznych kształtów, jak i bardziej skomplikowanych wzorów, które dodadzą pomieszczeniu niepowtarzalnego stylu.

Zapewniamy szybką i bezpieczną dostawę naszych produktów, co oznacza, że w krótkim czasie możesz cieszyć się pięknem swojego nowego wnętrza. Wybierz nasze listwy styropianowe na ścianę i daj swojemu pomieszczeniu niepowtarzalny styl, który przyciągnie uwagę i zachwyci każdego gościa!

Pozostałe produkty w kategorii: Gzymsy oświetleniowe ścienne

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę