Model: WLS 17
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwa sufitowa biała

Doskonałą formą dekoracji wnętrz jest listwa sufitowa biała, którą instaluje się na rogu ściany i sufitu. Motyw zdobienia naszego modelu WLS 17 jest nietypowy, przez co nada wnętrzu elegancji i oryginalności. To asymetryczny wzór ze wklęśnięciem w części montowanej do sufitu i wypukłością w dolnej części. Biała listwa sufitowa pięknie prezentuje się w pomieszczeniach wysokich i przestronnych. Jest także doskonałym kamuflażem dla pęknięć i mankamentów naściennych.  Nasza sztukateria wykonana jest z lekkiego, ale bardzo trwałego materiału, dzięki czemu listwa sufitowa biała będzie funkcjonalna przez wiele lat. W dodatku bardzo łatwo je zamontować — samodzielnie.

Zastosowanie białej listwy sufitowej

Ze względu na materiał, z jakiego wyprodukowana jest biała listwa sufitowa (styropian ekstrudowany XPS), nie trzeba jej malować, jednak bez przeszkód można zmienić jej kolor za pomocą farby bez rozpuszczalnika. Pozwala to na zastosowanie tego modelu listwy w wielu aranżacjach. Listwa sufitowa biała sprawdzi się w pomieszczeniach z elementami drewnianymi, wykonanych w stylu francuskim, Hampton, Glamour oraz wnętrzach bogato zdobionych.

Jak samodzielnie zamontować listwę styropianową białą?

Jest to niezwykle łatwa czynność, wystarczy przykleić dekor do wyznaczonego miejsca na ścianie. Potrzebne do tego będą: podstawowy zestaw narzędzi i klej do sztukaterii. Aby dowiedzieć się więcej o montażu listwy dekoracyjnej styropianowej, odsyłamy na bloga znajdującego się na naszej stronie.

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy sufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę