Model: WLS 17
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwa dekoracyjna styropianowa

Doskonałą formą dekoracji wnętrz jest Listwa dekoracyjna styropianowa, którą instaluje się na rogu ściany i sufitu. Motyw zdobienia naszego modelu WLS 17 jest nietypowy, przez co nada wnętrzu elegancji i oryginalności. Pięknie prezentuje się w pomieszczeniach wysokich i przestronnych. Jest także doskonałym kamuflażem dla pęknięć i mankamentów naściennych. Listwy dekoracyjne styropianowe, są z lekkiego, ale bardzo trwałego materiału, dzięki czemu listwa będzie funkcjonalna przez wiele lat. W dodatku bardzo łatwo je zamontować — samodzielnie.

Zastosowanie listwy dekoracyjnej styropianowej

Ze względu na materiał, z jakiego wyprodukowana jest listwa dekoracyjna styropianowa (styropian ekstrudowany XPS) możemy zmienić kolor listwy za pomocą farby bez rozpuszczalnika. Pozwala nam to na zastosowanie tego modelu listwy w wielu aranżacjach. Sprawdzi się w pomieszczeniach z elementami drewnianymi, wykonanych w stylu francuskim, Hampton, Glamour oraz wnętrzach bogato zdobionych.

Jak samodzielnie zamontować listwy dekoracyjne styropianowe?

Jest to niezwykle łatwa czynność, wystarczy przykleić dekor do wyznaczonego miejsca na ścianie. Potrzebne do tego będą podstawowy zestaw narzędzi i klej do sztukaterii. Aby dowiedzieć się więcej o montażu listwy dekoracyjnej styropianowej, odsyłamy na bloga znajdującego się na naszej stronie.

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy sufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.