Model: WLS 04
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwy ścienne sufitowe

Listwy ścienne sufitowe WLS 04 to bardzo nowoczesne rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się jako łączenie ścian z sufitem. Model ten różni się od reszty listew ściennych sufitowych z powodu większej ilość wcięć i pofałdowań. Jest to świetna propozycja dla wysokich pomieszczeń urządzonych w stylu rokoko. Łagodne przejścia połączone z bielą listew, stwarzają we wnętrzu spokojną atmosferę.

Jedną z zalet sztukaterii XPS jest osłona ścian przed urazami zewnętrznymi oraz zakrycie niedoskonałości, takich jak pęknięcia, brud czy wystające kable. Dzięki wykorzystanemu materiałowi, ścienne listwy sufitowe nie absorbują kurzu, wystarczy przetrzeć je wilgotną ściereczką, aby je odświeżyć.

Dodatkowa oferta

Sprawdź naszą szeroką ofertę produktów, bardzo popularna kategoria to również styropianowe listwy ozdobne WLS 07, które charakteryzują się swoją symetrią, wklęsłym środkiem i rowkowanymi brzegami. Więcej modeli dekorów takich jak listwy sufitowe można znaleźć w kategorii głównej. Zapraszamy!

W ofercie posiadamy także dekory, gdzie można zainstalować dodatkowe źródło światła - taśmę LED. Listwa gzymsowa sufitowa WSO 01 doda Twojemu wnętrzu przytulności - doskonale sprawdza się w sypialni, gdzie można wypocząć i zrelaksować się w otoczeniu subtelnego światła.

Jeżeli nie znalazłeś listwy ściennej sufitowej, która pasuje do Twoich wnętrz, w ten samej cenie możemy stworzyć projekt na indywidualne zamówienie.

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy sufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę