Model: WLS 12
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Styropianowa listwa do sufitu

Listwy sufitowe ze styropianu WLS 12 zamontowane są między ścianą a sufitem. Ich wygląd kompletnie różni się od innych dlatego, że wzór jest bardzo nowatorski. Styropianowa listwa do sufitu WLS 12 przypomina bardzo małe schodki. Jednak części zakończenia ścian mają wypukłą i gładką fakturę. Świetnym rozwiązaniem jest również możliwość zmiany koloru listwy tak, aby pasowała ona do całej aranżacji. Listwa sufitowa styropianowa, perfekcyjnie zakrywają pęknięcia na ścianie i inne uszkodzenia.

W naszej ofercie znajduje się wiele różnych wzorów styropianowych listew do sufitu, dlatego można je bardzo łatwo wpasować do każdej stylistyki. Dla wszystkich chętnych wykonujemy także projekty na indywidualne zamówienie. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Jak przeprowadzić prawidłowy montaż styropianowych listew do sufitu?

Montaż styropianowych listew do sufitu przebiega szybko, sprawnie i bez trudu. Nie ma konieczności posiadania specjalistycznego sprzętu ani pomocy ekipy budowlanej. Całą pracę można wykonać własnoręcznie za pomocą zestawu zwykłych narzędzi i kleju o sztukaterii.

O produkcie:

  • Szybki i elastyczny montaż;
  • Możliwość zmiany koloru listew;
  • Wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne;
  • Uniwersalne zastosowanie;

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy sufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.