Model: WLS 12
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwa sufitowa czarna

Choć przedstawiona na obrazku listwa sufitowa nie jest czarna, to dzięki jej właściwościom nic nie stoi na przeszkodzie, aby zmienić jej kolor. Wystarczy pomalować listwę sufitową na czarno zaraz po jej zamontowaniu na ścianie. Nie musi to być konkretnie ten model - w naszej ofercie znajduje się wiele wzorów listew.

Jako producent sztukaterii wewnętrznej oferujemy najniższe ceny na rynku oraz świetną jakość produktów. Listwa sufitowa czarna o modelu WLS 12 to jeden z ciekawszych wzorów. Górna, przytwierdzona część dekoru jest lekko zaokrąglona i przechodzi w schodkową konstrukcję zakończoną wąskim zaokrąglonym pasem. Idealnie wpasuje się w przestronne salony i jadalnie. Warto także wspomnieć, że nasze listwy są odporne na wilgoć, zachowują swoje walory przed długi czas eksploatacji.

Dzięki czarnej listwie przysufitowej można nadać wnętrzu niepowtarzalny charakter. To idealna propozycja dla miłośników nowoczesnych, minimalistycznych aranżacji.

Jak pomalować listwę sufitową na czarno?

Malowanie listwy sufitowej na czarno zaczynamy w momencie, gdy jest ona zamontowana na ścianie. Kompleksowy poradnik montażowy znajduje się na naszym blogu.

Ważne: malowanie sztukaterii z polistyrenu ekstrudowanego XPS może być wykonane jedynie farbą bez rozpuszczalników!

  • W pierwszej kolejności należy oczyścić dekor z kurzu i innych zanieczyszczeń. Można użyć do tego wilgotnej ściereczki.
  • Następnie należy zabezpieczyć ściany i sufit za pomocą taśmy malarskiej. Tą czynność należy wykonać precyzyjnie, aby nie pobrudzić czarną farbą innych powierzchni. Warto także zabezpieczyć folią podłogę i meble znajdujące się w najbliższej odległości od punktu malowania listwy sufitowej na czarny kolor.
  • Można zaopatrzyć się w różne rodzaje pędzli, jednak jeden średniej wielkości powinien wystarczyć. Wszystko zależy od wzoru sztukaterii.
  • Malowanie.
  • Po wstępnym malowaniu należy odczekać do całkowitego wyschnięcia, ocenić efekt i w razie konieczności pomalować listwę sufitową na czarno jeszcze raz.
  • Następnie należy delikatnie zdjąć taśmę malarską.

W naszej ofercie znajduje się wiele różnych wzorów tj. listwy styropianowe do sufitu, które można pomalować na czarny kolor, dlatego można je bardzo łatwo wpasować do każdego stylu wnętrza. Dla wszystkich chętnych wykonujemy także projekty na indywidualne zamówienie w tej samej cenie. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

O produkcie:

  • Szybki i prosty montaż;
  • Możliwość zmiany koloru listew;
  • Wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne;
  • Uniwersalne zastosowanie;

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy sufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę