Model: WLS 01
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwy styropianowe do sufitu

WLS 01 to klasyczna pozycja wykorzystywana najczęściej w wysokich i przestronnych kamienicach. Nie oznacza to jednak, że listwa styropianowa do sufitu będzie się prezentować gorzej w niższych pomieszczeniach. Podwójne wcięcia nadają dodatkowego patosu i doskonale sprawdzają się w stylach takich jak: pałacowy, vintage, modern classic.

Listwy styropianowe do sufitu w naszym sklepie dostępne są w 6 różnych rozmiarach, od 70 mm x 35 mm do 120 mm x 60 mm.

Wnętrze zaaranżowane z wykorzystaniem listew styropianowych do sufitu prezentuje się wyjątkowo elegancko - subtelnie uzupełnia całość stworzonej kompozycji. Polistyren ekstrudowany, z którego są wytwarzane zapewnia użytkowanie przez lata, a także odporność na uszkodzenia, wilgoć czy ogień. Doskonałe do zainstalowania w każdym z pomieszczeń.

Montaż listwy styropianowej do sufitu

Montaż takiej listwy styropianowej jest prosty i raczej każdy samodzielnie powinien dać sobie radę. Listwa jest lekka i wytrzymała, a błędy związane z brakiem doświadczenia podczas montażu sztukaterii łatwo można skorygować. W zakładce: porady i wskazówki na naszym blogu znajduje się instrukcja postępowania podczas montażu dekorów sztukaterii takich jak listwy styropianowe do sufitu.

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy sufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.