Model: WLS 01
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwy styropianowe do sufitu

WLS 01 to klasyczna pozycja wykorzystywana najczęściej w wysokich i przestronnych kamienicach. Nie oznacza to jednak, że listwa styropianowa do sufitu będzie się prezentować gorzej w niższych pomieszczeniach. Podwójne wcięcia nadają dodatkowego patosu i doskonale sprawdzają się w stylach takich jak: pałacowy, vintage, modern classic.

Styropianowe ozdoby na sufit w naszym sklepie dostępne są w 6 różnych rozmiarach, od 70 mm x 35 mm do 120 mm x 60 mm.

Wnętrze zaaranżowane z wykorzystaniem listew styropianowych do sufitu prezentuje się wyjątkowo elegancko - subtelnie uzupełnia całość stworzonej kompozycji. Polistyren ekstrudowany XPS, z którego są wytwarzane, zapewnia użytkowanie przez lata, a także odporność na uszkodzenia, wilgoć czy ogień. Doskonałe do zainstalowania w każdym z pomieszczeń. Poniżej prezentujemy więcej zalet.

Zalety styropianowych ozdób na sufit

  • Listwy styropianowe do sufitu są bardzo lekkie, co ułatwia ich montaż i przenoszenie. Ponadto są odpowiednio sztywne i nie uginają się pod wpływem umiarkowanego obciążenia.
  • Cechują się wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i działanie wysokich temperatur. Dzięki temu są odporne na zniszczenia i mogą służyć przez długi czas.
  • Styropianowe ozdoby na sufit są łatwe w obróbce, można je docinać wg potrzeb.
  • Dostępne są w szerokiej gamie kształtów i kolorów, co pozwala na dobranie odpowiedniego elementu dekoracyjnego do każdego wnętrza.
  • Listwy styropianowe na sufit z XPS są tańsze niż listwy drewniane lub gipsowe, co sprawia, że są bardziej dostępne i atrakcyjne cenowo dla większej ilości osób.
  • Są również odporne na wilgoć i nie gniją w wilgotnych pomieszczeniach. Dzięki temu są idealne do ozdabiania łazienek, kuchni czy pralni.
  • Proste w czyszczeniu, nie absorbują brudu ani kurzu. Wystarczy przetrzeć styropianowe ozdoby na sufit wilgotną szmatką, aby je odświeżyć.
  • Efektowny wygląd: mogą nadać wnętrzu elegancki i nowoczesny wygląd, dzięki szerokiej gamie kolorów i kształtów dostępnych na rynku. Można je łączyć z innymi elementami dekoracyjnymi, takimi jak żyrandole czy oświetlenie, aby uzyskać atrakcyjny i spójny wygląd pomieszczenia.
  • łatwe w montażu i mogą być przymocowane do sufitu za pomocą kleju lub specjalnych kołków montażowych.

Montaż listwy styropianowej do sufitu

Montaż takiej listwy styropianowej jest prosty i raczej każdy samodzielnie powinien dać sobie radę. Listwa jest lekka i wytrzymała, a błędy związane z brakiem doświadczenia podczas montażu sztukaterii łatwo można skorygować. W zakładce: porady i wskazówki na naszym blogu znajduje się instrukcja postępowania podczas montażu ozdób sztukaterii takich jak listwy styropianowe do sufitu.

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy sufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę