Model: WLS 05
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwa sufitowa styropianowa

Listwa sufitowa styropianowa WLS 05 to bardzo ciekawy dekor o unikatowej budowie. Mocno zarysowane brzegi będą świetnie pasować do wnętrz zaaranżowanych w stylu nowoczesnym. Za pomocą listwy sufitowej styropianowej, można wydobyć wszystko to, co przyciąga wzrok we wnętrzu. Pomieszczenia wykończone listwą styropianową sufitową nabiorą awangardowego stylu i świeżego wyglądu. Ich montaż przebiega w nieskomplikowany sposób. Najwyższej jakości materiał zapewni użytkowanie przez lata.

Listwa sufitowa styropianowa - Produkcja i montaż

Zobacz całą kategorię sufitowych listew styropianowych - nasz sklep internetowy oferuje szeroki asortyment produktów ze sztukaterii wewnętrznej, jak również zewnętrznej. Oferujemy blisko 500 produktów, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, projektując modele i przygotowując wizualizację gotowych elementów sztukaterii.

Montaż listwy sufitowej styropianowej jest niezwykle prosty, o czym można przeczytać w naszym kompleksowym poradniku na blogu. Podstawowe narzędzia, klej do sztukaterii oraz dobre chęci wystarczą do własnoręcznej instalacji.

Sufitowe listwy styropianowe - właściwości

Oprócz doskonałej prezencji i prostego montażu sufitowe listwy styropianowe charakteryzują się także wysoką trwałością. Wykonane ze wzmocnionego styropianu - polistyrenu ekstrudowanego XPS, który charakteryzuje się wysokim poziomem odporności na wilgoć. Umożliwia to montaż sztukaterii w miejscach o zwiększonej wilgotności powietrza, a także w łazience czy kuchni. Nie niszczeje również pod wpływem wysokich temperatur.

Styropianowe listwy sufitowe zapewniają również wielkie możliwości aranżacyjne. Duży wybór wzorów oraz rozmiarów, możliwość zamówienia indywidualnego wzoru czy pomalowania dekorów na dowolny kolor - wszystko to sprawia, że każdy znajdzie listwy sufitowe styropianowe w swoim guście.

Wykorzystanie listwy sufitowej to także świetna metoda na ukrycie wszelkich niedoskonałości na ścianach czy wystających kabli.

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy sufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę