Listwy przysufitowe
Model: WLP 17
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka 0 zł

Styropianowe listwy przysufitowe

Styropianowe listwy przysufitowe są bardzo uniwersalne, gdyż możemy zamontować je we wnętrzach o każdej stylistyce aranżacyjnej - tradycyjnej, jak i nowoczesnej. Tego rodzaju listwy są bardzo praktyczne, gdyż spełniają funkcje dekoracyjne oraz ochronne dla każdej elewacji. Maskują wszelkie niedoskonałości powstałe na ścianach, wystające kable a także odporne są na zabrudzenia i czynniki zewnętrzne. Ze względu na ciekawy design, niską cenę, wysoką jakość wykonania oraz łatwość w montażu, model WLP 17 to jeden z najchętniej wybieranych modeli styropianowych listew przysufitowych.

Wiele dostępnych wzorów oraz możliwość zmiany koloru na dowolny powoduje, że styropianowe listwy przysufitowe odnajdują się w każdej stylistyce. Dodatkowo każda nieruchomość zyskuje wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju charaktery. Wykonujemy i produkujemy również na zamówienie.

Montaż styropianowej listwy przysufitowej

Aby dowiedzieć się jak przeprowadzić poprawny i szybki montaż styropianowych listew przysufitowych zapraszamy do zapoznania się z naszym blogiem. Znajduje się tam kompleksowy poradnik, który ułatwi wszystkim instalację, która sama w sobie jest bardzo prosta.

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy przysufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.