Model: WLP 17
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwa przysufitowa do łazienki

Listwy przysufitowe WLP 17 są bardzo uniwersalne, gdyż możemy zamontować je we wnętrzach o każdej stylistyce aranżacyjnej — tradycyjnej, jak i nowoczesnej. Tego rodzaju listwy są bardzo praktyczne, gdyż spełniają funkcje dekoracyjne oraz ochronne dla ścian. Maskują wszelkie niedoskonałości, wystające kable, a także odporne na wilgoć. Ze względu na ciekawy design, niską cenę, wysoką jakość wykonania oraz łatwość w montażu, model WLP 17 to jeden z najchętniej wybieranych modeli listwy przysufitowej do łazienki.

Wiele dostępnych wzorów oraz możliwość zmiany koloru na dowolny powoduje, że listwy podsufitowe odnajdują się w każdej stylistyce. Dodatkowo każda nieruchomość zyskuje wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju charakteru. Wykonujemy i produkujemy również na zamówienie.

Montaż listwy przysufitowej w łazience

Listwa przysufitowa XPS może być zamontowana w łazience, ale należy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

Po pierwsze, XPS jest materiałem izolacyjnym, który jest odporny na wodę, ale nie jest on wodoodporny. W związku z tym należy unikać bezpośredniego kontaktu listwy przysufitowej XPS z wodą, ponieważ może to prowadzić do uszkodzenia materiału. Dlatego też, jeśli zamierzasz zamontować listwę przysufitową w łazience, należy upewnić się, że sufit jest odpowiednio zabezpieczony przed wilgocią, np. poprzez zastosowanie folii paroizolacyjnej lub innych środków ochrony przed wilgocią.

Po drugie, należy pamiętać, że XPS jest stosunkowo twardym i sztywnym materiałem, który może pękać pod wpływem dużych naprężeń. W związku z tym należy unikać zamontowania listwy przysufitowej w miejscach, gdzie mogłaby być narażona na duże obciążenia, takie jak np. bezpośrednio nad prysznicem lub wanną.

Aby dowiedzieć się, jak przeprowadzić poprawny i szybki montaż listew przysufitowych WLP 17 zapraszamy do zapoznania się z naszym blogiem. Znajduje się tam kompleksowy poradnik, który ułatwi wszystkim instalację, która sama w sobie jest bardzo prosta.

Szukasz innego wzoru listwy przysufitowej do łazienki? Sprawdź naszą kolekcję poniżej!

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy przysufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.