Listwy przysufitowe
Model: WLP 02
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka 0 zł

Listwy styropianowe wewnętrzne

Listwy styropianowe, które są wyposażeniem mieszkania lub lokalu użytkowego to świetne rozwiązanie dla odświeżenia pomieszczenia i nadania mu subtelnej elegancji. Model WLP 02 z dolnym, podwójnym wcięciem to klasyczna pozycja w naszej ofercie, która genialnie będzie wyglądać we wszystkich wnętrzach, szczególnie wysokich i przestronnych. Listwy styropianowe wewnętrzne zakłada się na łączeniu ściany i sufitu. To doskonała alternatywa dla zakrycia pęknięć, zabrudzeń lub innych uszkodzeń na ścianie/suficie.

Montaż listew styropianowych

Listwa wykonana z niezwykle lekkiego materiału, ale bardzo solidnego i trwałego. Aby zamontować dekoracyjną listwę styropianową wewnętrzną wystarczy tylko jedna osoba, ponieważ jest to bardzo prosta czynność niewymagająca dodatkowych umiejętności ani specjalnego sprzętu. Aby dowiedzieć się jak wygląda cały montaż i dotyczące go wskazówki warto odwiedzić blog na naszej stronie.

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy przysufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.