Model: WLP 04
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwa przysufitowa 10 cm

W szerokiej ofercie LuxStyr można znaleźć nie tylko ciekawe wzory, ale także różne rozmiary. Aby zakupić listwę przysufitową 10 cm, należy przy karcie produktu wybrać  rozmiar 100 mm x 50 mm.

Nasz model listwy przysufitowej 10 cm WLP 04 to delikatna, subtelna propozycja dekoracyjna. Dzięki temu, że płynnie przechodzi z sufitu na ścianę, nadaje wnętrzu eleganckiego charakteru oraz wizualnie zmienia optykę pokoju. Świetnie sprawdzi w wysokich i przestrzennych pomieszczeniach. Listwy przysufitowe w towarzystwie innych dekorów tworzą niezwykle gustowne kompozycje. Pomijając walory estetyczne, dzięki jej wykorzystaniu można zakamuflować mankamenty powstałe na ścianach.

Listwa przysufitowa 10 cm - montaż

Materiał, z jakiego wykonujemy listwy przysufitowe 10 cm, a także w pozostałych rozmiarach jest bardzo trwały i solidny. Gwarantujemy użytkowanie produktu o niezmienionych właściwościach przez wiele lat. Poza tym polistyren XPS jest bardzo lekki i nie sprawi żadnego kłopotu montażowego, nawet niedoświadczonym osobom. Na naszym blogu przygotowaliśmy specjalny artykuł o montażu sztukaterii w: porady i wskazówki, w którym krok po kroku wyjaśniamy jak zamontować listwy przysufitowe 10 cm.

Listwy sztukateryjne są zwieńczeniem każdej aranżacji. W naszej ofercie znajduje się wiele różnych modeli, zaczynając od gładkich, kończąc na bogato zdobionych. Sztukateria jest zawsze dobry pomysłem, na poprawę jakości we wnętrzu. Wykonane z elastycznego materiału, jakim jest styropian, idealnie dopasują się do każdej krzywizny ściany.

 Właściwości produktu:

  • Wysoka odporność na wilgoć;
  • Łatwy montaż;
  • Niepodatna na wgniecenia i zarysowania;
  • Doskonały kamuflaż kabli, zabrudzeń;

Model listwy przysufitowej 10 cm to śnieżnobiały element, którego faktura odznacza się dużą gładkością. Sztukateria wprowadza we wnętrzach świeży akcent, sprawiając, że ściany przestają być zimne i powierzchowne. Można także zmienić jej kolor, stosując farbę bez rozpuszczalników.

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy przysufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.