Model: WLP 12
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwa przysufitowa w salonie

Listwy przysufitowe są bardzo prostym elementem ozdobnym wnętrza. Wykonane z twardego styropianu, zapewniają długi okres użytkowania. Listwa przysufitowa w salonie to świetne rozwiązanie dla osób lubiących nowoczesność. Unikatowe wzory listew, jakie proponujemy, idealnie się wpiszą w estetykę każdego pomieszczenia.

Zalety wykorzystania listwy przysufitowej w salonie

Listwa przysufitowa w salonie to dekoracyjny element, który może być zamontowany przy suficie w celu uzupełnienia wystroju pomieszczenia i nadania mu elegancji. Sztukateria może być pomalowana na dowolny kolor (po montażu), dzięki czemu można z łatwością dopasować listwy ozdobne przysufitowe do indywidualnych preferencji i stylu wnętrza.

Zamontowanie listwy przysufitowej w salonie może przynieść wiele korzyści. Po pierwsze, może ona ukryć niedoskonałości sufitu lub przewody elektryczne i instalacje, które są widoczne na suficie. Po drugie, listwa przysufitowa może nadać sufitowi bardziej atrakcyjny wygląd i sprawić, że pomieszczenie będzie wyglądać bardziej elegancko i estetycznie. Po trzecie, może ona także służyć jako miejsce do zawieszenia oświetlenia, takiego jak lampy wiszące lub oprawy halogenowe, co pozwala na doświetlenie pomieszczenia.

Listwa przysufitowa jest łatwa do zamontowania i może być dostosowana do różnych wymiarów sufitu czy nierównych ścian, co czyni ją bardzo uniwersalnym rozwiązaniem. Jeśli chcesz nadać swojemu pomieszczeniu bardziej elegancki wygląd i ukryć ewentualne niedoskonałości sufitu, zamontowanie listwy przysufitowej w salonie będzie doskonałym pomysłem.

Produkcja i instalacja

Produkcja sztukaterii opiera się na wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Każdy element sztukaterii jest wykonany z polistyrenu, który jest tworzywem mocnym i odpornym. Przysufitowe listwy styropianowe to przede wszystkim proste w zainstalowaniu elementy sztukaterii wewnętrznej. Instalacja dekoru - jest to czynność, którą bez problemu można wykonać własnoręcznie, bez pomocy innych. Więcej dokładnych informacji o montażu listwy przysufitowej w salonie można dowiedzieć się z naszego bloga.

Cechy listwy przysufitowej w salonie

  • Doskonałe maskowanie krzywizn ścian;
  • Płynne zintegrowanie ściany z sufitem;
  • Estetyczne wykończenie ścian;
  • Wizualnie powiększone wnętrza;
  • Ekologiczna metoda dekoracyjna;

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy przysufitowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.