Model: WGW 05
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Gzyms styropianowy

Gzyms styropianowy o modelu WGW 05 to element ozdobny, cieszący się dużym powodzeniem. Montowany jest pomiędzy ścianą a sufitem. Delikatnie zarysowany od strony sufitu, z subtelnym przejściem w połączeniu ze ścianą tworzy niebywale estetyczny efekt. Gzyms styropianowy powiększa optycznie pomieszczenie. Posiada o wiele więcej zalet. Jest lekki i prosty w montażu, a także potrafi doskonale ukryć wszelkie niedoskonałości na ścianie. Jego trwałość zapewni użytkowanie i perfekcyjny wygląd przez lata.

Jak zamontować gzyms styropianowy?

Dla wielu osób tematy związane z praktyką w budownictwie wydają się bardzo trudne. Jeśli chodzi o instalację gzymsu styropianowego - nic bardziej mylnego. Jest to niezwykle łatwa, niemalże trywialna czynność, z którą poradzi sobie każdy amator - samodzielnie. Lekki materiał o wysokiej jakości, który montuje się przy zastosowaniu podstawowego zestawu narzędzi i odpowiedniego kleju - to wszystko co wystarczy aby zainstalować gzyms styropianowy. Przeczytaj więcej na naszym blogu.

Pozostałe produkty w kategorii: Gzymsy wewnętrzne

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.