Model: WGW 16
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Gzymsy ozdobne

Zyskującym coraz więcej popularności dekorem stał się w ostatnich latach gzyms ozdobny. Montowany jest w na łączeniu ściany i sufitu, przytwierdzony do obu powierzchni. Model WGW 16 to nietypowy i oryginalny wzór, który wpasuje się w każdy styl aranżacyjny. Ten gzyms ozdobny wewnętrzny wprowadzi do wnętrz nutę elegancji i wyróżni charakter pomieszczenia. Doskonale prezentuje się w salonie i jadalni, które stanowią reprezentacyjną część każdego domu.

Dzięki odporności na wilgoć i upływ czasu gzymsy ozdobne mogą także stanowić dekoracyjne wykończenie kuchni lub łazienki, prezentując się nieskazitelnie przez wiele kolejnych lat. Wykorzystane natomiast w korytarzu podkreślą estetykę całego domu, przywodząc na myśl gości równie pięknie wystrojone pokoje.

Warto zauważyć, że wewnętrzne gzymsy ozdobne sprawdzą się nie tylko w budynkach mieszkalnych. Biura, muzea, teatry, galerie i inne miejsca użyteczności publicznej także chętnie korzystają z prostego i korzystnego cenowo rozwiązania dekoracji wnętrz.

Zalety wewnętrznego gzymsu ozdobnego

Gzyms ozdobny wewnętrzny ma wiele zalet. To doskonały sposób na zakamuflowanie mankamentów występujących na ścianach czy wystających kabli. Dzięki gzymsom ozdobnym możemy nadać pomieszczeniu niebanalnego wyglądu oraz manipulować jego optyką. Możliwość wyboru modelu, wielkości i koloru ozdobnego gzymsu sprawia, że każdy miłośnik pięknych aranżacji znajdzie produkt odpowiadający swoim wymaganiom.

Lekki, sprawny i prosty montaż jest wisienką na torcie całej gamy zalet tego produktu. Podstawowe narzędzia, chwila czasu, odpowiedni klej i farba w wybranym kolorze - to wszystko wystarczy, aby zamontować gzymsy ozdobne i cieszyć się wyjątkowym wykończeniem pomieszczeń przez wiele lat. Szczegółowy montaż opisaliśmy na naszym blogu.

Duży wybór modeli gzymsów wewnętrznych

Gzymsy odgrywają często kluczową rolę przy wykańczaniu wnętrz. Sprawdź, jakie dekory wybrać do swojego lokalu z szerokiej gamy naszych produktów.

Pozostałe produkty w kategorii: Gzymsy wewnętrzne

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę