Model: WGW 01
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Sztukateria gzymsy

Sztukateria - gzymsy o modelu WGW 01 to bardzo elegancki element dekoracyjny umieszczany w pomieszczeniach, w podobnej odległości pomiędzy ścianą a sufitem. Wzór ten posiada mocno zarysowaną część przytwierdzoną od strony sufitu i z płynnym przejściem na ścianę nadaje niebywale pięknego wizualnego efektu, zarazem optycznie powiększając wnętrze.

Solidny materiał, z którego wykonano ten gzyms dekoracyjny to styropian ekstrudowany XPS, bardzo lekki i prosty w montażu - jest świetnym kamuflażem dla niedoskonałości powstałych na ścianie. Elementy ozdobne dzięki swoim właściwościom będą funkcjonowały w niezmienionej formie przez długie lata.

Każdy, kto pragnie uzyskać niebanalny charakter wnętrz przy niewielkim nakładzie finansowym, powinien zdecydować się na gzymsy. Sztukateria producenta LuxStyr cechuje się rewelacyjną jakością, a także najniższymi cenami na rynku.

Sztukateria gzymsy - jak zamontować?

Zamontowanie sztukaterii gzymsów to żaden problem.  Bez doświadczenia budowlanego. Bez zatrudniania ekipy fachowców. Bez specjalistycznego sprzętu. Samodzielnie i z użyciem zestawu podstawowych narzędzi. Proste, prawda? Tak właśnie montuje się sztukaterię gzymsy. Po dokładne instrukcje zapraszamy na naszego bloga, gdzie również znajdują się ciekawe porady i wskazówki.

Pozostałe produkty w kategorii: Gzymsy wewnętrzne

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę