Model: WGW 03
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
10,00 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Gzyms dekoracyjny

Gzyms dekoracyjny to ozdobny element umieszczany na łączeniu ściany i sufitu. Zastosowanie modelu WGW 03 jest dowolne i uniwersalne dla różnych pomieszczeń, ponieważ świetnie odnajduje się we wszystkich stylach. Delikatnie zarysowane wcięcia z zaokrąglonym wgłębieniem będą pasować do wystroju każdego wnętrza, nadając mu gustownego wyglądu. Po zastosowaniu modelu WGW 03 wnętrze jest oryginalnie i elegancko wykończone. Dzięki wybrzuszeniu w górnej części dekoru można optycznie pomniejszyć przestronne, surowe wnętrze, sprawiając, że stanie się bardziej przytulne.

Gzymsy dekoracyjne zamontujesz samodzielnie za pomocą podstawowych narzędzi i specjalnego kleju, który znajdziesz w akcesoriach naszego sklepu.

Gzymsy dekoracyjne wewnętrzne - zalety

Gzymsy dekoracyjne wewnętrzne to nie tylko piękna ozdoba. To także możliwość ukrycia krzywizn, kabli czy innych niedoskonałości na ścianach/suficie bez konieczności remontu. To tani sposób na odświeżenie pomieszczeń i niepowtarzalna okazja nadania im wyjątkowej estetyki.

Montaż gzymsu dekoracyjnego jest bardzo prosty, wymaga podstawowych zdolności manualnych. Łatwiej i przyjemniej jest przeprowadzać instalację we dwie osoby, jednak bez problemu z tym zadaniem można poradzić sobie w pojedynkę. Należy zaopatrzyć się w podstawowe narzędzia, klej do sztukaterii i farbę, jeżeli chcemy pomalować wewnętrzny gzyms dekoracyjny. Precyzyjny poradnik i wskazówki dotyczące montażu sztukaterii zamieściliśmy na naszym blogu.

Nie można zapomnieć także o solidności gzymsów dekoracyjnych, które wykonane są bardzo trwałego polistyrenu ekstrudowanego XPS. Dzięki temu mają wysoką odporność na wilgoć, co umożliwia montaż w kuchni lub łazience. Nie odkształcają się i nie żółkną, zachowując swoje walory estetyczne przez wiele lat.

Pozostałe produkty w kategorii: Gzymsy wewnętrzne

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę