Gzymsy pośrednie


Gzymsy pośrednie czy gzymsy elewacyjne montowane zazwyczaj pomiędzy kondygnacjami budynku na całej długości - dzięki czemu zmniejszają optycznie wielkość budynku. Lekkie i łatwe w montażu.


Gzyms elewacyjny inaczej zwany pasowym, mocowany jest na elewacji pomiędzy poziomami budynku. Stosowany jest w celu optycznej zmiany proporcji nieruchomości, poprzez wizualne zmniejszenie ścian budynku bądź jego wysokości. Potrafi odmienić oblicze budynku, dodając mu subtelnych, eleganckich akcentów. Gzymsy wykonane są z najlepszej jakości materiałów, dzięki temu będą utrzymywały się na elewacji przez długie lata. Są odporne na uszkodzenia, bród i niekorzystne warunki pogodowe.
Produkcja gzymsów elewacyjnych


Materiał, z jakiego produkujemy gzymsy to wysokogatunkowy styropian EPS 200.

Listwy sprzedajemy w odcinkach 200 cm.

Wszystkie elementy wykonujemy w dowolnym wymiarze.

Wykonujemy również indywidualne projekty w tej samej cenie.

Jako producent mamy najniższe ceny na rynku oraz transport gratis.

Montaż na własną rękę


Jeżeli planujesz wykorzystać gzymsy elewacyjne w swoim domu, nie musisz obawiać się problemów związanych z montażem. Jest on znacznie prostszy, niż może się to wydawać na początku.


Gzymsy sprzedajemy o długości dwóch metrów. Przy pomocy nożyka lub piły można dostosowywać długość i wielkość dekorów do własnego domu.


Po przygotowaniu i docięciu gzymsów elewacyjnych należy oczyścić elewację, a następnie ją wysuszyć. Gdy powierzchnia jest już gotowa, czas wybrać klej oraz masę maskującą. To za ich pomocą z łatwością można zamontować gzymsy na elewacji.Gzyms w pomieszczeniach


Zapraszamy także do zapoznania się z elementami sztukaterii wewnętrznej. Gzyms jest dekorem, który można wykorzystać do zwiększenia atrakcyjności i estetyki każdego pomieszczenia. Oferujemy bogaty wybór wzorów, a także doskonałą jakość materiału, który będzie służył przez wiele lat.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h
tel. +48 501 975 105
e-mail: biuro@luxstyr.pl

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.