Gzymsy elewacyjne


Gzymsy zewnętrzne, inaczej gzymsy elewacyjne montowane zazwyczaj pomiędzy kondygnacjami budynku na całej długości - dzięki czemu optycznie wpływają na wielkość budynku. Są lekkie i łatwe w montażu.


Gzyms elewacyjny inaczej zwany pasowym, mocowany jest na fasadzie pomiędzy poziomami budynku. Stosowany jest w celu optycznej zmiany proporcji nieruchomości, poprzez wizualne zmniejszenie ścian budynku bądź jego wysokości. Potrafi odmienić oblicze każdej nieruchomości, dodając jej subtelnych, eleganckich akcentów. Gzymsy elewacyjne zewnętrzne wykonane są z rewelacyjnej jakości materiału, dzięki czemu będą estetycznie prezentować się na obiekcie przez długie lata. Są odporne na uszkodzenia, bród i niekorzystne warunki pogodowe. Styropian EPS 200 jest optymalnym rozwiązaniem do dekoracji nieruchomości ze względu na atrakcyjną cenę i wysoką wytrzymałość.Prodent gzymsów elewacyjnych • Materiałem, z jakiego produkujemy gzymsy styropianowe elewacyjne, jest wysokogatunkowy styropian EPS 200.

 • Listwy sprzedajemy w odcinkach 200 cm o różnych wymiarach.

 • Wszystkie elementy wykonujemy w dowolnym wymiarze.

 • Wykonujemy również indywidualne projekty gzymsów zewnętrznych w tej samej cenie.

 • Jako producent oferujemy najniższe ceny na rynku oraz transport gratis.


 • Montaż gzymsów pośrednich elewacyjnych na własną rękę


  Jeżeli planujesz wykorzystać gzymsy elewacyjne do zabezpieczenia fasady budynku, nie musisz obawiać się problemów związanych z montażem. Jest on znacznie prostszy, niż może się to wydawać na początku.


  Gzymsy elewacyjne zewnętrzne sprzedajemy o długości dwóch metrów. Przy pomocy nożyka lub piły można dostosowywać długość dekorów do potrzeb domu.


  Po przygotowaniu i docięciu gzymsów elewacyjnych należy oczyścić elewację, a następnie ją wysuszyć. Gdy powierzchnia jest już gotowa, czas wybrać klej oraz masę maskującą. To za ich pomocą z łatwością można zamontować gzymsy zewnętrzne na elewacji. Szczegółowy poradnik, jak przeprowadzić właściwą instalację sztukaterii znajduje się na naszym branżowym blogu w zakładce: Sztukateria elewacyjna. Zapraszamy do zdobywania wiedzy, dzięki której samodzielny montaż gzymsów elewacyjnych będzie nie tylko łatwy, ale też szybki i poprawny.  Elewacja z gzymsami


  Elewacja z gzymsami zewnętrznymi to nie tylko aspekt dekoracyjny. Gzymsy pośrednie elewacyjne są także dodatkowym zabezpieczeniem dla fasady budynku przed uszkodzeniami i niekorzystną pogodą.


  Zachęcamy także do zastosowania innych elementów sztukaterii zewnętrznej, które doskonale współgrają z gzymsami elewacyjnymi. Listwy wokółokienne, pilastry dekorujące frontowe drzwi, kolumny, kroksztyny i niezwykle modne bonie tworzą oryginalne, a zarazem estetyczne kompozycje.  Gzymsy w pomieszczeniach


  Zapraszamy także do zapoznania się z elementami sztukaterii wewnętrznej. Gzyms jest dekorem, który można wykorzystać do zwiększenia atrakcyjności i estetyki każdego pomieszczenia. Oferujemy bogaty wybór wzorów, a także doskonałą jakość materiału (polistyren ekstrudowany XPS), który będzie służył estetyce wnętrz przez wiele kolejnych lat.  Masz pytania przed zamówieniem gzymsów zewnętrznych?


  Pozostajemy do Państwa dyspozycji 24h

  tel. +48 501 975 105

  e-mail: biuro@luxstyr.pl

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.