Model: ZLP 08
Ilość:
m. b. podaj długość (np. 2 metry bieżące)
Wymiar:
Cena:
13,50 ZŁ / metr bieżący + przesyłka NAN zł

Listwy podokienne

Listwy podokienne ZLP 08 są elementem dekoracji ściennej, montowanej pod oknami, na zewnątrz a dokładniej parapetem. W połączeniu z gzymsami nadokiennymi i listwami wokółokiennymi, nadadzą oryginalnego charakteru każdej nieruchomości. Tak niebanalne rozwiązanie było już wykorzystywane w starożytności. Jednak dzisiejsze listwy podokienne różnią się w znacznym stopniu budową od tych, które były wykorzystywane wiele lat temu. 

Elementy sztukaterii są o wiele trwalsze i praktyczniejsze. Przykładem jest duża odporność listew na działanie warunków atmosferycznych. Ujemne temperatury, śniegi i deszcze nie są w stanie naruszyć tych elementów ze styropianu. 

Montaż listew podokiennych

Montaż listwy podokiennej nie należy do trudnych zadań. Postępuje się z nim zupełnie tak samo jak innymi elementami sztukaterii zewnętrznej. Można nawet pokusić sie o stwierdzenie, że jest prostszy ze względu na brak potrzeby przycinania elementów. W naszej firmie znajdziesz gotowe wzory listwy, pod dany wymiar. Wystarczy klej sztukatorski, który utwierdzi listwę do ściany.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak wygląda montaż sztukaterii zewnętrznej, zajrzyj do naszej wpisu blogowego: Jak zamontować sztukaterię zewnętrzną/elewacyjną?

Pozostałe produkty w kategorii: Listwy podparapetowe

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.