Sztukateria i świat dziecka

Urządzenie pokoiku dziecięcego to ogromna przyjemność dla architekta, ale spore wyzwanie dla rodziców. Choć z jednej strony powinien być miejscem stricte związany z upodobaniami dziecka, to z drugiej strony czemu by w nim nie postawić na elegancje i harmonie. Dość często rodzice, decydują się co kilka lat na remont pokoju dziecka ze względu na to, że dorasta i niektóre elementy wystroju stają się zwyczajnie za małe czy przestarzałe. Na rynku znajdują się jednak uniwersalne produkty, który mogą być zainstalowane w pokoju niemowlaka, ale również nastolatka. Połączenie dziecięcych motywów z szykiem i splendorem jest możliwe dzięki listwom dekoracyjnym!

Boazeria angielska ze sztukaterii

Boazeria to jeden z najczęściej wykorzystywanych sposobów dekoracji ścian w pokoju dziecięcym. Jednak możemy się domyśleć jak duży, jest koszt tej białej lamperii. Dlatego listwy dekoracyjne, mogą odtworzyć ich wygląd niewielkim kosztem. Dolne partie ściany, są najbardziej narażone na uszkodzenia czy zabrudzenia. Dlatego warto, jest je zabezpieczyć sztukaterią. Oprócz ochrony pełnią również funkcję dekoracyjną. W połączeniu z tapetą nadadzą pokojowi uroczego wyglądu.

Dekoracje na ścianie

Kolejnym sposobem, który można wykorzystać w pokoju dziecięcym, jest położenie sztukaterii na jego ścianach. Listwy dekoracyjne, to produkty, z których pomocą możliwe jest, stworzenie niepowtarzalnych konstrukcji ściennych. W połączeniu z szarością i delikatnym różem staną się centralnym punktem w pomieszczeniu. Jeśli zdecydujesz się na takie rozwiązanie, Twoje dziecko będzie mogło powiesić w nich ulubione dzieła sztuki czy zdjęcia. Pomaluj ścianę wewnątrz ramy nieco ciemniejszym odcieniem niż reszta pokoju, aby stworzyć centralny punkt.

Proponujemy również pomalować jedną ramę listew wewnątrz - farbą tablicową. Co może być przyjemniejszego dla dziecka, niż rysowanie po ścianach?

Tak wykończone ściany pokoiku dziecięcego sprawią, że cała przestrzeń stanie się bardzo interesująca. Warto wziąć pod uwagę, że kolor sztukaterii, można zmieniać. Przez to nie ograniczy cię to do jednego wyglądu na kilka lat. Bawi się i zmieniaj aranżacje, wykorzystując przy tym listwy dekoracyjne!

 

 

Niskie Ceny sztukaterii styropianowej

najniższe ceny

Indywidualne projekty gzymsów, listw styropianowych

indywidualne projekty

Szybka realizacja sztukaterii styropianowej

szybka realizacja

Transport gzymsów, listw styropianowych, boni, listw oświetleniowych gratis

transport na całą europę

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.